Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.23
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Eskiden hugo benzeri bir yarışma programı vardı

0 oy
Yanlış hatırlamıyorsam Tgrt'de yayınlanıyordu. 2005 yılından önceydi ama 2000den eski olduğunu sanmıyorum. Öğle saatlerinde başlıyordu. Programın tamamı çizim animasyondu. Program canlı yayınlanırdı. Sunucu animasyon bir kız çocuğuydu. Sarışın bir kız. Yine hugo gibi yayın sırasında programa çocuklar bağlanırdı. Canlı olarak çeşitli oyunlar oynatılırdı bağlanan çocuklara. Oyunlardan tek hatırladığım, üstten görünümlü labirent gibi bir şey vardı. labirentin içinde ev telefonuyla yönlendirdiğimiz bir karakter var. bu labirentin çeşitli yerlerinde birşeyler vardı. önce labirentin tamamı normal olarak görünüyordu, sonra karartılıyordu. bu karartıda ev telefonuyla karakter yönlendirilerek labirentin herhangi bir yerine çarpmadan çıkışı bulmaya çalışılıyordu. bir kaç kez bir şeye çarparsan kaybediyordun. evet, programdaki oyunlardan biri buydu. diğerlerini hatırlamıyorum. bir de şunu ekleyeyim. programın başlangıcında bir intro yayınlanırdı. ana karakter olan kız çocuğu yaramaz bir çocuk olarak gösteriliyordu. evden ailesi gittikten sonra yarışmaya başlıyordu. her gün bu animasyonla başlıyordu.
17, Mart, 2018 Bir Şey Arıyorum kategorisinde cameras (71 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...