Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.32
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Gladiatus ve Bitefight Benzeri Oyun

0 oy
Merhabalar, iyi sabahlar.

Aradığım oyun Gladiatus ve Bitefight'a benziyor. Özellikle gladiatustaki envanter bölümü tıpa tıp aynıydı. Bu oyunu ilkokulda oynuyordum, oynamak için değil beynimin etini yediği için bulmak istiyorum, lütfen yardım edin..

detaylar:
Aradığım oyun, gladiatus gibi gladyatör arenası veya bitefight gibi vampir-kurtadam savaşı değildi. Ne olduğu belli olmayan serbest savaşçılar, kimi bir kaçık tipinde, kimi bakımsız uzun sakallı, uzun saçlı serseri tipli vb. tiplemeleri vardı.

şu görselde Gladiatus'ta bahsettiğim envanter bölümü ve oyun menüsü var. Aradığım oyunda savaşlar, menüdeki "Düello" yada benzer isimli bir sekmeden leveline uygun oyuncu aratıp başlıyordu. Ancak diğer oyunlardan farkı SAVAŞDAKI HAMLELER anlık bilgi şeklinde yazıyordu, mesela: - GhosTMechax saldırı yaptı 15p -, -RefleCt1 darbeyi savurdu 5p - şeklinde karşı karşıya puanlar altalta sıralanıyordu. Puan ve saldırı bilgilerinin hemen üstünde de buna göre can azalıyordu, HP bar vardı yani klasik can kutusu metin2 ve online oyunlardaki gibi.

çok ayrıntı: yine aynı menüde, Runik Taşlar adında bir sekme vardı. Ve sayfanın en üstündeki menüde de kaç runik taşın olduğu yazıyordu. Bu taşlarla özel silahlar alınıyordu, altına çevriliyordu yada süreli işlerde zaman yerine bunu basıyorduk. clash of clans gibi süreli işlerde taş kullanıliyordu bunda da..

yardım etmeyi deneyen herkese şimdiden çok teşekkür ederim..
5, Şubat, 2018 Oyun Arıyorum kategorisinde mrclss (132 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
Dragon Fable diye bir oyun vardı browserdan oynanan benim aklıma o geldi anlattığından bir bak istersen.
22, Mart, 2018 İguess (1,299 puan) tarafından  cevaplandı
...