Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bu Sarki'nin Türkcesini Ariyorum

0 oy
Eski ama hala dinlemeye doyum olmayan bir sarki olan "Si l'amour existe encore" sarikisinin hemen bas kismini dinlerseniz sanki 90larda/2000lerin basinda piyasaya cikmis olan türkce bir sarkiyi hatirlatiyor. Ismi dilimin ucunda ama aklima gelmiyor. Bilen var mi? Tesekkürler simdiden. :)

LInk asagida:

9 ay önce Müzik Arıyorum kategorisinde edeniz (422 puan) tarafından  soruldu
9 ay önce edeniz tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Sil Onu Kalbinden - Serkan 1974
9 ay önce Grisifir (591 puan) tarafından  cevaplandı
9 ay önce cango tarafından seçilmiş
0 oy
Murat Göğebakan :Ben Sana Aşık oldum Bir Tanem: anımsattı bana
9 ay önce cango (22,008 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Cok tesekkürler, cango, cevap verdigin icin. :) Ama ne yazakki aradigim sarki bu degildi.

Si L'amour existe encore'daki hemen ilk nakarat'in müzigi (ilk 52 saniye yukaridaki videoda) hemen hemen aynen var aradigim sarkinin müziginde (tek fark kullanilan enstrümanlar), ve si l'amour'da oldugu gibi bu aradigim türkce sarki da nakarat ile basliyor.

Yani anlayacagin, yukaridaki müzigin ilk 52 saniyesi olan bu ilk nakaratin müzigine uyan türkce sarki sözü geliyorsa aklina, iste aradigim sarki o.

Hatirladigim baska bir sey: Bu sarkiyi türkce bir müzik kanalinda ilk duydugumda bana müzik tanidik geldi ama nerden oldugunu hatirlamadigim icin dinledikce orijinalini hatirlarim belki diye sadece bu aradigim sarki icin kaseti almistim, ama ne kasetteki diger sarkilari, ne de gercegi söylemek gerekirse sarkiyi söyleyen sanatcinin (erkek sanatci, ama kim bilmiyorum) sesini begenmistim. Yani büyük ihtimalle okadar ahim sahim cok begenilen bir sey degil her halde aradigim sarki.
9 ay önce edeniz (422 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
@Grisifir:bundan sonraki cevaplarında linkten önce ismini görmemiz lazım.ister film ister şarkı  linkini yazmadan  önce ismini  yazmanız gerekli.
9 ay önce cango (22,008 puan) tarafından  cevaplandı
...