Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bir film ismi?

+2 oy
Arkadaşlar sitede yeniyim.Benimde sormak istediğim ve ismini çooook merak ettiğim bir filmi buraya yazmak istiyorum çünkü nereye yazacağımı bilmiyorum yeni olduğum için =)
Film; gotik tarzındaydı yani kıyafetler falan orta çağı anımsatıyordu.Tv’de birkaç kez gece kuşağında (show ,kanal d) 2000-2006 tarihleri arasında yayınlanmıştı. film de genç bir kadın yeni bir kasabaya taşınıyordu sanırım bu kadının küçük erkek çocuğu vardı (ya da tanıdığı birisinin çocuğu olabilir) aynı evde yaşıyorlardı.Birgün kadını birisi gezdirirken kasabayı eski bir kilisenin çanları çalmıştı ve kadın başını yukarı kaldırdığında çatı da kendisini seyreden adam görmüştü (adam vampir,hayalet,şeytan olabilir) yanındakine çatıyı gösterdiğinde yanındaki ”burada kimse yaşamıyor demişti” filmin sonunda o küçük çocuğu bu adam istiyordu. Son sahnesinde adam evin merdivenlerinden aşağı iniyordu karanlıkta süzülerek o sırada ışıklar gitmişti.Kadın çocuğa sarılmış o adamdan koruyordu.
tam hatırlayamdığım için farklı anlatmış olabilir ama izleyen birileri olduğuna eminim lütfen beni bu sıkıntıdan kurtarın =)
7, Mayıs, 2012 Film Arıyorum kategorisinde Site Botu (1,024 puan) tarafından  soruldu
15, Mayıs, 2012 isminiunuttum.com tarafından yeniden etikenlendirildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
Cadıca Sevmek

Un amour de sorciere

1997 yapımı
2, Haziran, 2014 jhonny_cage (14,658 puan) tarafından  cevaplandı
...