Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.

Yıllar Önce CNBC-E TV Kanalında Seyrettiğim Bir Filmi Arıyorum

0 oy
Bu filmi 2006-2010 yılları civarında CNBC-E`de izlemiştim.


Film Amerika`da Los Angeles`da geçiyor diye hatırlıyorum, sanırım film 90`larda çekilmişti ancak filmin konusu 70`lerin sonu ile 1982 arası bir zamanı kapsıyordu.


Filmde bir grup arkadaş var hepside Güney Amerika`lı, içlerinden biri sarışın, o sarışın olduğu için arkadaşları bunu hafif dışlıyor sen latin değilsin sen sarışınsın bu yüzden sen batılısın diyerek (hatta lakabı sarışındı doğru hatırlıyorsam) sarışın bu söylenenleri kabul etmiyor "hayır ben tamamen latinim" diyor.

Bu kafadarlar soygun gibi birşey yapıyorlar içlerinden esmer olanı polis tarafından yakalanıyor haliyle yargılanıyor ama ona bir seçenek sunuyorlar, eğer askere başvurursa suçlama geri çekilecek, o da askere başvuruyor hatta askerde öyle yükseliyor ki denizci oluyor (bilmeyenler için Amerikalıların en zorlu askeri birimi) sonra terhis olduktan sonra polis oluyor ve polislikte de başarılı oluyor, derken birgün işlenen bir suçta polis çağrılıyor, esmer olan bu sarışını suç üstü yakalıyor ve sarışına dur ihtarı sonrası sarışının bacağına ateş ediyor (sarışın bu yüzden topal oluyor).

Sarışın sonra hapiste suç üstüne suç işliyor hapishane çetesini yönetimine geçiyor ama sırtını bile dönemeyecek kadar güvenemeyeceği adamlarla birlikte yaşıyor, o hayatını böyle karartıyor.

Filmdeki diğer elemanlara ne olduğunu hatırlamıyorum, ama onlar filmin sonuna doğru bir yerde buluşuyorlardı (çocukluklarının geçtiği yerdi sanırım).
27, Ocak, 2018 Film Arıyorum kategorisinde rubens9999 (106 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...