Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.48
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bir tane telefon oyunu ariyorum

0 oy
Çok eskiden 2005 gibi o zamanlar için dünyanın en iyilerinden gösterilen bir Sony Ericsson telefon çıkmıştı.Yepyeni şahane özellikler getirilmişti. Griydi arkasında yeşil yuvarlak bir sembolü vardı. Ekranın altı klasik Tuşluydu. Tam net modelini ve kod adını hatırlamıyorum 9-10 yaşlarındaydım. Çok güzel bir oyun vardı, bayağı kaliteli bir oyundu. Adını maalesef unuttum. Turuncumsu/kiremit kırmızısı bir top vardı. O topu kenarlara değirmeden diğer yerlere geçirip çıkışa götürmeye çalışıyordum. Tuzaklar falan vardı akıl yürütmemiz gerekiyordu.Değdirmememiz gereken duvarımsı yerler girintili çıkıntılıydı ve onlarda kiremit kızılıydı.Mağaramsı bir yerdi.Korkunçlu kadın oyununa benziyordu azıcık.İnternette araştırınca "Bounce" oyunu çıktı heyecanlanıp o sandım ama benim aşık olduğum oyunla alakası yok. Adını cidden hatırlamıyorum.Bayağı güzel bir oyundu, tadı damağımda kaldı. Abim askerde telefonu çaldırdığı için ilelebet kayboldu oyun resmen. Çok araştırdım ama bir umut bu siteye sordum.
1 hafta önce Oyun Arıyorum kategorisinde merveir (734 puan) tarafından  soruldu
1 hafta önce merveir tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

+1 Oy
buradaki listeden telefonun görsellerine bakarak modelini bulmaya çalışın daha sonra o model üzerinden aradığınız oyunu bulabilirsiniz https://java.mob.org/brands/sony-ericsson/
1 hafta önce jhonny_cage (13,278 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Site açılmıyor :/
1 hafta önce merveir (734 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Bounce Original
1 hafta önce maviyesil (4,145 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
ben dns kullanıyorum yada proxy siteleri üzerindende https://java.mob.org/brands/sony-ericsson/ a bakabilirsiniz az önce sayfaya baktım bende açılıyor
1 hafta önce jhonny_cage (13,278 puan) tarafından  cevaplandı
...