Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bir tane telefon oyunu ariyorum

0 oy
Çok eskiden 2005 gibi o zamanlar için dünyanın en iyilerinden gösterilen bir Sony Ericsson telefon çıkmıştı.Yepyeni şahane özellikler getirilmişti. Griydi arkasında yeşil yuvarlak bir sembolü vardı. Ekranın altı klasik Tuşluydu. Tam net modelini ve kod adını hatırlamıyorum 9-10 yaşlarındaydım. Çok güzel bir oyun vardı, bayağı kaliteli bir oyundu. Adını maalesef unuttum. Turuncumsu/kiremit kırmızısı bir top vardı. O topu kenarlara değirmeden diğer yerlere geçirip çıkışa götürmeye çalışıyordum. Tuzaklar falan vardı akıl yürütmemiz gerekiyordu.Değdirmememiz gereken duvarımsı yerler girintili çıkıntılıydı ve onlarda kiremit kızılıydı.Mağaramsı bir yerdi.Korkunçlu kadın oyununa benziyordu azıcık.İnternette araştırınca "Bounce" oyunu çıktı heyecanlanıp o sandım ama benim aşık olduğum oyunla alakası yok. Adını cidden hatırlamıyorum.Bayağı güzel bir oyundu, tadı damağımda kaldı. Abim askerde telefonu çaldırdığı için ilelebet kayboldu oyun resmen. Çok araştırdım ama bir umut bu siteye sordum.
10 ay önce Oyun Arıyorum kategorisinde merveir (821 puan) tarafından  soruldu
10 ay önce merveir tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

5 Cevaplar

+1 Oy
buradaki listeden telefonun görsellerine bakarak modelini bulmaya çalışın daha sonra o model üzerinden aradığınız oyunu bulabilirsiniz https://java.mob.org/brands/sony-ericsson/
10 ay önce jhonny_cage (14,610 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Site açılmıyor :/
10 ay önce merveir (821 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Bounce Original
10 ay önce maviyesil (4,239 puan) tarafından  cevaplandı
9 ay önce maviyesil tarafından yeniden gösterildi
+1 Oy
ben dns kullanıyorum yada proxy siteleri üzerindende https://java.mob.org/brands/sony-ericsson/ a bakabilirsiniz az önce sayfaya baktım bende açılıyor
10 ay önce jhonny_cage (14,610 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Hımmmmm bakar ilgilenirim o işlerle. Maviyesil Bounce Nokianın oyunuymuş araştırdım. Sony'ninkiyle alakası yok. Bu oyun değil diyorum videolarını izlerken.
9 ay önce merveir (821 puan) tarafından  cevaplandı
...