Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Filmin adını bulamıyorum!!

+2 oy
çocugun elinde telefon vardı birden yıldırım çarptı ve telefon tuhaflaştı telefonda bulunan sesli gps miydi bilmiyorum yıldırım çarptıktan sonra evrim geçirmişti bitek bunu hatırlıorum inş filmin adını bulursanız cok sevinirim saygılar

tmm bidk tam açıklayamadım harelde

şöleki gençlik filimiydi bir genç cocuk vardı kendisinden büyük bir kıza aşıktı kız resim yapıyordu bunu hatırlıorum (resim mekanı vardı kızın)

sonra cocuk bunun yanına gidior elinde bir cihaz telefon veya baska bir sey cihazda kadan sesli bir gps gibi bir sey vardı.. sonr hava bozuk birden telefon yıldırım çekiyor..
sonra telefon daki gps sistemi evrim geciriyor böle hatırlıorum içindeki kadın sesi birden dijital olarak dısarıya yansıtabiliyor kendisini acayip seyler yapıordu bitek bunları hatırlıorum yabancı bir amerikan gençlik filmiydi
7, Mayıs, 2012 Film Arıyorum kategorisinde Site Botu (1,024 puan) tarafından  soruldu
16, Mayıs, 2012 isminiunuttum.com tarafından yeniden etikenlendirildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
Pretty Cool Too (2007) olabilir.
12, Mart, 2016 minesota (7,217 puan) tarafından  cevaplandı
...