Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Filmin adı hariç herşeyini hatırlıyorum.

0 oy
Film şöyle;
Hapishane den bir adam çıkarken başlıyor. Adamın hapishaneye girme sebebi ise sevgilisini öldürmesidir. Adam daha önce tüm sevgililerini öldürmüş. Neyse adam hapisten bi kızın numarasını alıp çıkıyor hapisten. Sonra bu adamı çocukluktan beri seven bir kız bu adamın peşine düşüyor adamdan hiç bir yere ayrılmıyor tabi bu süreç içerisinde adam katil olduğu için adam ve kızın peşine polis takılıyor daha sonra adamla kız hotele yerleştikten sonra adam hapiste tanıştığı kızı arayıp gece lunaparka çağırıyor tabi bunları o takip eden kız görüyor sonra ertesi günü adam onu seven kadından özür diliyor kızda seni affetmem için beni sandala götür diyor sandala biniyor göleti ortalamaya kadar kelinde kız kendini göletten atıyor sonra kız kurtulamıyor polis adama bu senin ilk dokunmadan ki cinayetin diyor.
11 ay önce Film Arıyorum kategorisinde marifetlikız (146 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
Offender 2012
11 ay önce maviyesil (4,239 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
O değil
11 ay önce marifetlikız (146 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Benzer konu the yards 2000
11 ay önce maviyesil (4,239 puan) tarafından  cevaplandı
...