Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Filmin ismini unuttum

0 oy
İki kardeş vardı biri erkek biri kız bir gün yolda arabada giderken önlerinde yada arkalarında giden paslı bir kamyonet dikkatlerini çekti daha sonra adama küfür ettiler hızlıca geçti gibi bir şey oldu adam gözden kaybolunca bunlar yolda ilerlemeye devam etti daha sonra biraz ilerledikten sonra kamyonun az ileride bir yerde park halinde olduğunu ve içindeki adamın bir kuyuya bir şey attığını gördüler daha sonra istemeselerde merak içinde kaldılar adam kamyonla uzaklaştıktan sonra merak edip kuyuya indiler, indikten sonra her yer karanlıktı yerde bir şey yoktu ışık yakınca duvarda bir sürü cesedin birbirine dikiliği olduğunu gördüler hepsinin vücudu ötekinin vücuduna dikildiğini gördüler korktular ve oradan kaçmaya çalıştılar ama kamyonda ki adam bunları gördü. Bu filmin başıydı.

Filmin sonunda da iki kardeş bir binada saklanmış duruyorlardı bu kamyonda ki adam insan değil kanatlı bir yaratıktı, ve camdan girip kardeşlerden kız olanı almaya kalkınca erkek kardeş yalvarıyodu beni al diye yaratık erkek kardeşi aldı uçtu gitti pençelerine takarak ve bir müddet sonra yaratığın olduğu yerden müzik sesi gelmeye başladı daha sonra pantolonu ama üstü çıplak göbeğinde gül dövmesi olan çocuğun yukarıya doğru görüntü çıkınca çocuğun gözlerinin oyulmuş olduğunu gördüm ve orada bir müzik çalıyordu yaratıkda oradaydı
11 ay önce Film Arıyorum kategorisinde Mehmet Ertu (56 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

+1 Oy
 
En İyi Cevap
Jeepers Creepers (2001)
11 ay önce RedGoldGreen (28,767 puan) tarafından  cevaplandı
11 ay önce cango tarafından seçilmiş
...