Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Filmin ismini bulamıyorum?

+1 Oy
Yetimhane de yetişen bir gencin hikayesi.yetimhanenin başında bulunan adam doktordur ve bu gençte onun asistanı gibi olur herşeyi bilir doktorlukla ilgili.Günün birinde nişanlı bir çift yolda kalır ve bu yetimhaneye tesadüf eseri yolu düşer.genç hiç yetimhaneden dışarı çıkmamıştır ve hocası artık onun dışarı çıkması gerektiğini düşünür ve bu nişanlı çiftle bunu gönderir.genç nişanlı çiftin ailesinin yanında bir iş bulur bağ bahçe işleri orada çalışan işçiler de vardır arkadaş olurlar ve orada baba kız vardır. baba kızına tecavüz eder ve kız hamile kalır kız kimseye söleyemez.intihara kalkışır ve bu sırrı bu genç öğrenir babasının hamile bıraktığını .Bu arada nişanlı çiftlerden erkek olanı subaydır ve harp olur oraya gider kız kalır çiftlikte ve bu gençle kız arasında duygusal bir bağ olur böyle bir filmdi çok etkilenmiştim ve adını hatırlamıyorum.yardımcı olursanız sevinirim
7, Mayıs, 2012 Film Arıyorum kategorisinde Site Botu (1,024 puan) tarafından  soruldu
16, Mayıs, 2012 isminiunuttum.com tarafından yeniden etikenlendirildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Tanrının Eseri Şeytanın Parçası ” The Cider House Rules olması lazım
7, Mayıs, 2012 Site Botu (1,024 puan) tarafından  cevaplandı
...