Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.41
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Şortlu kızın dans ettiği şarkı. (açıklamayı okuyun)

0 oy
arkadaşlar bundan 3 - 4 sene önce youtube da bir video izlemiştim Türkçe R&B ve hızlı sözlere sahip bir şarkı vardı. Bu şarkının orjinal çekilmiş bir klip i yoktu ancak bir amatör dans videosunu bu şarkıya koymuşlardı.  dans eden esmer latin amerikalı olduğunu tahmin ettiğim bir kız var. kız beyaz giyinmiş diye hatırlıyorum. üzerinde şort ve tshirt var terliği de olabilir. bir ara hatta tshirt unu göbeğinin üzerine çekiyordu. ayrıca videoyu telefonuna kaydeden  bir adam var ve kücük 13 14 yaslarında bir kız da bu ona arada eşlik ediyordu ve havuz başı gibi yazlık bir mekandı. ayrıca şarkı iki kez tekrar ediyordu videoda tahmini 5,5 6 7 dk olabilir. uzunluğu . umarım bulursunuz kolay gelsin
5 ay önce Müzik Arıyorum kategorisinde ufulish (379 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...