Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Arkadaşlar bu filmim adını bilen var mı ?

0 oy
Filmde birisi büyük babasını arıyordu sanırım kitaplarını birleştirince bir harita falan çıkıyordu, üvey babası vardı bir tane onunla oraya gidiyorlardı helikopterle helikopterde bir kız ve bir adam daha vardı sonra helikopter arıza veriyordu bir adaya düşüyorlardı. Adada her şey tersti filler küçük arılar büyüktü vs. Büyük babası ordaydı, orada yaşamaya başlamıştı. Sonra orasının Atlantis olduğunu batacağını öğreniyorlardı, altın tozları yağmaya falan başlıyordu. Adam kızı okusun diye altın falan arıyordu. Napolyon'un gemisini bulmaları gerekiyordu kurtulmak için kız bir tünelden geçip günlüğü alıyordu geminin yeri orda yazılıydı. Ada yıkılmaya başlıyordu hepsi hemen gemiyi aramaya başlıyorlardı denizin altındaydı gemi, ana karakter denize atlıyordu üvey babasıyla. Elektrikli bir yılandan kaçıyorlardı gemiye binip. Sonra kurtuluyorlardı. Filmin ismini hatırlayan var mı acaba?
6, Ekim, 2017 Film Arıyorum kategorisinde askendi (29 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
Journey 2: The Mysterious Island (Gizemli Adaya Yolculuk 2) olabilir mi?
6, Ekim, 2017 BurcuAnk1990 (2,460 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
gizemli adaya yolculuk olabilir mi?
11, Ekim, 2017 Makina müh metü (53 puan) tarafından  cevaplandı
...