Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Dizi Arıyorum

0 oy
Assasin creed tarzı asyada geçen bir hikaye suikastçiler yetiştiren bi klan var her suikastten sonra kendilerini infaz ediyorlar bu klanın son üyesi bir suikast sonrası kendisini infaz etmeyi bırakıp kraliyetten kaçar ve yeni bir yaşam kurar eşi ve çocuğu olur oğlunada kendisi gibi suikastçi olmayı öğretir daha sonra yeni yaşadığı kraliyetin lideri bunun suikastçi klanından geldiğini öğrenir ve ona bir suikast görevi verir yapmazsada ailesini yok ediceğini yaparsada ailesine para ve huzur dolu bir yaşam vaadinde bulunur adamın boynunda klanına ait taşıdığı ilginç bir sembol var bildiklerim bu kadar bir yerde fragmanını izlemistim ama bulamadım hangi dizi olduğunu bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
1, Eylül, 2017 Dizi Arıyorum kategorisinde DemonicAnqel (109 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...