Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.46
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

schwarzkopf şampuan

0 oy
Arkadaşlar merhabalar, ben bir şampuan modeli arıyorum.
üniversitede kalırken arkadaşın eskiden kalma bir şampunı vardı. yurtdışından almıştır muhtemelen kullanmıyordu yarısı boştu ama inanılmaz güzel kokuyordu. ben bunu kullandım bitirdim o zamanlar nasıl olsa arkadaş kullanmıyor diye ama şişesi daha önce hiç görmediğim bi schwarzkopf şişesiydi. üzerinde yazan marka buydu. internetten schwarzkopf 'un ürünlerine baktım ama yoktu muhtemelen baya baya eski bir üründür.
şişeyi tarif edeyim. şişe yuvarlar bir şişeydi. uzunluğu 50'lik bir su şişesi kadardı genişti elimle kavrayabiliyordum. muhtemelen 750 ml'liktir. şişenin rengi gri idi kapağı siyahtı. üzerindeki yazılar yabancıydı. . ve en önemli özelliği portakal kokuyordu çok yoğun. citrus yazarak aratmayı denedim ama çıkmadı. eğer modeli bulunabilirse çok sevinirim muadil bi ürün bulup almayı düşünüyorum. arkadaşa sordum hatırlamıyor. lütfen yardım edin.
11, Ağustos, 2017 Bir Şey Arıyorum kategorisinde tocopherly (5,871 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+1 Oy
Kapağı siyah değil ama böyle bir şey miydi?

11, Ağustos, 2017 RedGoldGreen (28,767 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
evet tip olarak benziyor ama bu değil. şişe rengi gri kapağı siyahtı. hani şişede schwarzkopf amblemini gördüğümü net olarak hatırlamasam şu derdim. bu şişeye çok benziyordu.
11, Ağustos, 2017 tocopherly (5,871 puan) tarafından  cevaplandı
12, Ağustos, 2017 tocopherly tarafından düzenlendi
...