Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.42
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Eskilerden yabancı komedi yardım lütfen

0 oy
2005-2007 arası bir tarihde izlemiştim. 2 tane salak adam vardı filmin başını çok az hatırlıyorum bi adamdan kaçıyorlardı sonra kurtulup otobüse biniyo ve kovalayan adama poposunu açıyordu. Ortalarına gelirsek filmin çok sakardı bu adamlar bi danscının ayakkabısını tamir etmek için raptiye kullanıyodu adamın ayaklarına raptiye giriyodu dans ederken acıdan çok güzel dans ediyordu.bi kızla tanışıyolardı bar gibi bir yerde bunlar sapık tabi kızın üstünde beyaz tişört var diye su döküyolardı kızın göğüsleri görünsün diye.bir sahnesinde de restoran gibi bir yerde yemek yapıyordu yemeğin içine ne bulursa atıyordu tırnakmı dersin pislikmi dersin yiyen adamın çenesi kitleniyodu ve çok silik hatırladığım son sahne de plajda parti vardı orda balondan havuzun içi bira doluydu galiba onun içine girip kızlara sulanıyorlardı bukadar hatırlıyorum yardım edebilcek varsa çok sevinirim
11 ay önce Film Arıyorum kategorisinde ibrahim0601 (120 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
dumb and dumber 1veya 2 olabilirmi?
11 ay önce diablo8185 (896 puan) tarafından  cevaplandı
11 ay önce ibrahim0601 tarafından seçilmiş
...