Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.39
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Oyun arıyorum

0 oy
Merhabalar, Bahsedeceğim oyun bir gazete tarafından ek olarak verilmişti. Dönemi tahminimce 2008 civarı olmalı . Oyunda bir askersiniz ve bir askeri üsse sızıp park halindeki kamyonu çalmaya çalışıyorsunuz. Kulede kırmızı şapkalı nöbetçiler var. Aynı zamanda konteynerlar da asker dolu. Eğer farkedilirseniz konteyner dan askerler çıkıyor ve onlarla uğraşıyorsunuz. Birkaç nöbetçiyi hallettikten sonra çitleri geçiyorsunuz ve örgülü nöbetçili güvenlik duvarı gibi bişey var. Orayı geçip kamyona biniyorsunuz ve gazetenin verdiği demo sürümü bitiyor. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.
29, Haziran, 2017 Oyun Arıyorum kategorisinde Pontifex (20 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
Bu oyunu çok çok eskiden oynadım gibi. Gazete Hürriyet gazetesimiy di acaba? Bu oyunları eski oyunlarımı geçen hafta çöpe attım :( Daha erken görsem yardımcı olmaya çalışırdım.
21, Temmuz, 2017 Myscherzo (234 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Commandos
Gerçi bu oyun çok eski ama anlattıklarınıza büyük ölçüde uyuyor.
22, Ekim, 2017 Lipsos (57 puan) tarafından  cevaplandı
...