Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.42
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Başrolü bir grup başarılı gencin uyuşturucu satışı yapmasını konu alan film

0 oy
Hatırladığıma göre ana karakterler siyahi 2 erkek ve bir kızdan oluşuyor 3'üde zeki ve okulun en başarılı çocukları bir gün gruptaki erkeklerden birisi mahallelerindeki bir güzel kıza aşık olur ama kız torbacılarla takılır çocuk bunu etkilemek için onun gittiği alkollü partiye arkadaşları ile katılır partinin sonlarına doğru polisdi sanırsam orayı basıyorlar o sırada torbacılar çocukların çantası yerine içi uyuşturucu dolu çantayı çocuklara veriyor ve asıl hikayede burada başlıyor çocuklar farkettiklerinde kurtulmak istiyor ama güzel bir fikir bulamıyorlar en sonunda satmayı planlıyorlar ve okul müdürüne gidiyorlar bizim çalışmak için bir alana ihtiyacımız var diyorlar müdüre okulun en başarılı öğrencileri oldukları için onlara bilgisayar labaratuarını açıyor çocuklarda deep web üzerinden uyuşturucuları satmaya başlıyorlar uyuşturucuları hap veya poşet içerisinde satıyorlar bitcoin üzerinden satış yapıyorlar
22, Haziran, 2017 Film Arıyorum kategorisinde theonur2 (20 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
Dope (2015) ?
22, Haziran, 2017 RedGoldGreen (28,613 puan) tarafından  cevaplandı
...