Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.39
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

detaylarını hatırlasam'da film ismini bir türlü hatırlayamıyorum.

0 oy
selamlar,

              filmi şöyle özetleyeyim emin olmamak ile birlikte eski bir polis memuru işine son verilmesi ile iyicene batmış bir durumdadır. daha sonra eskiden yakalamış olduğu bir suçluyu çok iyi bir konumda görünce; o suçludan bu adama bir iş teklifi gelir ve yapması gereken tek şey bir evde bekleyip arandığı zaman gelen bir çantayı istenilen adrese götürmesi gerekiyor.

              Filmde emin olduğum kısımlar şunlar bu önceki suçlu bu adam ile aynı teslimat işini yapıyor. ama bu işi bırakamıyor bırakması için tek şart yerine güvenilir birini bulması gerekiyor. işte o adamda bu eski polisi buluyor. Bu adam dünyanın her yerine (bir sahnesi istanbul'da geçiyor. ) bu özel çantaları götürüyor. hatta yaptığı işi eroin yada kaçakçılık işi sanarak sürekli tereddüt yaşıyor.

             Çantalardan biri açtığında içinde bir şarap şişesi görüyor sadece ve ilerleyen kısımlarda elinden çanta çalınma durumu oluyor.

               filmin sonlarına doğru gelindiğinde ise asıl olay ortaya çıkıyor zengin insanlar düşmanları yada sevdikleri kişileri para karşılığı bu adamlara yakalandırdıktan sonra bunları öldürüp özel bir araziye gömüyor yada kanlarını çekip bu arazide üzüm yetiştirip bu üzümleri şarap haline getirdikten sonra yıllandırıp bu seçkin müşterilere teslim ediyorlar. işte film bu tarz bir filmdi ama adını hatırlayamıyorum.
16, Haziran, 2017 Film Arıyorum kategorisinde seosman (53 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
beyler filmi buldum sonunda beynim kaynadı tabi bulana kadar tesadüfya biri denk gelir google aramasında filmin adı "gözyaşı kardeşliği"
18, Haziran, 2017 seosman (53 puan) tarafından  cevaplandı
18, Haziran, 2017 cango tarafından seçilmiş
0 oy
The Bag Man (2014) Bu mu acaba? Anlattığınız ilk paragrafla uyuyor.

16, Haziran, 2017 RedGoldGreen (28,318 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
yok maalesef değil, film afişinde önde duran bir siyah çanta felan vardı, geri plandada adam yanılmıyorsam.

biraz detaylı hale getireyim bu adam polis mi narkotik mi ne işte bir suçluyu yakalıyor. hapse felan atıyor daha sonra bu polis bir şekilde uyuşturucu mu artık ne yüzünden ise (tam hatırlamıyorum ) bir boşluğa düşüyor. her şeyini kaybediyor diyelim bir çocuğu var. işte daha sonra tesadüfü bir şekilde daha önce hapse attığı adam denk geliyor. ona kendi işini tavsiye ediyor. ve mecburen kabul ediyor. aslında burada daha önce hapse attığı adam çok paralar kazanıyor ama istediği gibi bir hayat yaşayamadığından dolayı işi bırakmak istiyor ama bırakamayacağını ve kendisi yerine birini bulurlar ise anca kurtulabileceğini söylüyorlar. Buda zamanında hayatını karartan o polisi işe aldırıyor. daha sonra eski polis bu adamı bulunca bırakmak istediğini söylüyor ama bırakamayacağını bırakmaya çalıştığında ise işkence göreceğini söylüyor.

spoiler 2 : karakterimize bir ev ve telefon veriyorlar. belirli bir  yerden çantayı alıyor teslim ediyor evine gelince posta kutusunda işi yaptığı için bırakılan paraları alıyor. başlarda çok az iş gelsede daha sonra sürekli olarak işi olduğu için çocuğuna vakit ayıramaz hale geliyor. hatta kendi bile dinlenemez hale geliyor. bu işten .çok para kazandığı için hala kendisinin bir eroin kaçakçısı vb. bir kaçakçı olduğunu düşünüyor. ve çantayı merak edip açmak istiyor.

spoiler 3 : filmin bir sahnesinde adamdan çantayı çalıyorlar ve ürünü gönderen kişiler bu çalanları yakalıyor ama bu adam çaldırdı diye cezalandırıyorlardı :

spoiler 4 : filmin sonuna doğru adam üzüm bağlarının olduğu bir yere geliyor. adamları takip edip bir şekilde ve sonradan buranın altındaydı sanırsam yerleşim yeri olduğunu görüyor. daha sonradan anlıyorki tutsak tutulan insanları burada dediğim şekilde öldürüp aslında üzüm bağlarında kanları ile üzüm yetiştiriyorlardı, bir hamile kadını gördüğü için olaylar sona doğru gelişiyordu
16, Haziran, 2017 seosman (53 puan) tarafından  cevaplandı
...