Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.39
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bu filmi BİLİCEK BABA YİĞİT VARSA HELAL OLSUN

–4 oy
Şimdi Filmi yanlış hatırlamıyorsam 4-5 sene önce izledim ama tahminim 90 larda çekilmiş olabiliceği yada daha eskide olabilir neyse Şimdi filmimizde Bir çift var mutlu mesut adam İri yarı bişey Kadın da taş gibi kasabada geçiyor film bütün kasaba karıya hasta gibi sonra bunlar bi gece bara bilardo falan oynamaya gidiyorlar orda yine karısına millet sarkıntılık yapıyor adam tartışmaya başlıyor milletle karıda ağlayıp tek başına ayrılıyor çalıştığı yere gidiyor orda genç birisi var üzgünken karıdan faydalanıp bunu beceriyor sonra karı pişman tabi buna bu yaşananları unut gibisinden nasihat veriyor aradan zaman geçince karı hamile kalıyor karı koca cok seviniyorlar fakat bu genç te dogacak cocugun babası oldugunu düşünüyor sonra pisikopata bağlıyor genç film final sahnesinde uçurumdan düşüyor bu genç cocuk arabayla beraber arapa patlayıp ölüyor film orda bitiyor Lütfen Yardımcı Olun bilmiyorsanızda Adını aratabileceğim bütün filmlerin bulunduğu bir site var mı lütfen yardımcı olun
16, Haziran, 2017 Film Arıyorum kategorisinde vrdr12345 (7 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...