Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.33
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Tarihin Arka Odası

0 oy
Herkese Merhaba,

Tarihin Arka Odası adlı programın bir bölümünü arıyorum. Bu bölüm aslında Youtube'da yüklüydü. Ama ne hikmetse hiçbir iz bırakmadan silmişler.

Aradığım bölüm hakkında şu bilgileri verebilirim: Programın Konuğu, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tefsir Anabilim Dalı öğretim üyesi Hasan Elik idi. Programın yayınlanma tarihi ile ilgili şu şekilde bir ipucum var: Aşağıda linkini verdiğim program Hasan Elik'in Tarihin Arka Odası'ndaki ikinci programı. Ben katıldığı ilk programı arıyorum. Benim aradığım program aşağıdaki videodan bir veya birkaç hafta önce yayınlanmış olmalı ama emin değilim. Belki birkaç ay da olabilir. Hoca burada din hakkında çok önemli açıklamalar yapıyordu. Belki bundan rahatsız olanların etkisiyle silinmiş olabilir.

İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.


Tarihin Arka Odası - Hasan Elik / 11 Ağustos 2012

11 ay önce Bir Şey Arıyorum kategorisinde Akfaust (221 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...