Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

birisinin sorduğu film şuan tvde denk geldi ama kim sormuştu hatırlamıyorum

+1 Oy
filmi anlatırken bir şaka yüzünden birisinin öldüğünden bahsetmişti filmde kardeşiyle onları ayirdiklarindan( psikolojik problemden dolayi) filmin sonunda kardeşi intikam alıyor falan demişti sonra meğersem o çocuk ölmemiş kardeşi yaşıyormuş tarzi birşeyler demişti  ilk aklıma gelen film başka birşeydi böyle amerikadaki üniversitelerde alpha falan cappa gibi evler oluyor ya topluluk tarzi ona kabul edilişinden sonra şaka yüzünden ölen bir kızın olduğu film gelmişti ama o mu emin değildim ama şimdi  tvde sizin anlattığinız a çok uyan bir film gördüm adı Kill Game -2015 yapımı umarım bu yazıya ulaşırsın ben seni bulamadım çok fazla film sorulduğu için  
11 ay önce Film Arıyorum kategorisinde redbird (131 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
ilk film Truth or Dare (2012):konusu  senin aynen senin  anlattığın gibi.bir şaka yüzünden ölen kardeşinin intikamını  almaya çalışan diğer kardeş lakin  intikamını aldığı kardeşi hayatta ölmemlş filmin sonunda öğreniyoruz.

ikinci film ise  yine bir şaka yüzünden ölen bir genç kızın arkadaşları tarafından cesedinin saklanması  akabinde gençler arasında cinayetlerin başlaması bu şakaya karışan gençlern vede etrafındakilerin tek tek katledilmesi.filmin adı, kızlar tarikatında cinayet.,Sorority Row 2009
11 ay önce cango (21,811 puan) tarafından  cevaplandı
...