Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.33
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Asyalı Korku Filmi

–2 oy
Bu filmi 2011 yılında youtubeda izlemiştim Filmin başında bir çocuk lisesinin çatısından atlıyordu zaten film boyunca lisedeki öğrenciler ölüyordu ve bir günahtan bahsediyorlardı kurallara uymadıkları için okuldaki bir ruh orda ölen bir ruh bütün bunları yapıyormuş çocuklar yatılı okuyor hatta bir kız ve anlaşamayan bi erkek var bunlar tartışıyor falan ama sonra aşık oluyorlar günah işlemiş sayiliuorlar falan bir sahnede kız ceza odasında deftere tövbe ettiğine dair birşeyler yazıyor kanla ayak bileği kesik içinde bunu yazınca özgürüm diyor ama bilekleri kopuyor .Lisede eskiden bir yangın çıkmış okulun müdürü ile bir çalışanı sanırım okulda sevişmiş ve müdürün karısı da bunu görünce bunları yakmış diri diri bu tarz birseyden dolayı musallat oluyorlardı. Her çocuk öldüğünde okulun koridorundaki duvarda bir insan silüeti daha ekleniyordu yan yana temizlikçi temizlemeye çalışıyordu ama çıkmıyordu o gölge gibi şey.  Ve okulun eski muduresi ya da bilmiyorum tam olaeak kim olduğunu öğretmen de olabilir hastanede onun yanına gidiyorlar o da geliyor binaya falan hatta ruhu çağırmak için kuralları çiğniyorlar falan.
11 ay önce Film Arıyorum kategorisinde redbird (131 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

–1 Oy
art of the devil 2 ?
11 ay önce cango (21,761 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Hayır
11 ay önce redbird (131 puan) tarafından  cevaplandı
11 ay önce cango tarafından düzenlendi
0 oy
Yeogo goedam (1998)
Yeogo goedam II (1999
Yeogo goedam 3: Yeowoo gyedan (2003)
Yeogo gwae-dam 4: Moksori (2005)
Yeo-go-goi-dam 5 - Dong-ban-ja-sal (2009)

bu filmlerden biri olabilirmi?
11 ay önce cango (21,761 puan) tarafından  cevaplandı
...