Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Android bir galaxy koloni oyunu

0 oy
Arkadaşlar google play, google, eski indirme gecmisim hepsini karis karis aradim buladim.

Oyun bir koloni oyunu gibi birseydi. Online miydi degil miydi hatirlamiyorum. Türkçe dil desteği vardı. Uzay gemisi arastirmasi yapiyordun. Bunlarla filo kuruyordun. Geminin agirlikli olarak isi kalkani enerji kalkani vs itemlerini ayarlayabiliyordun. 3x3 şeklinde 9 parca gemi ile bir filo olusturabiliyorduk. Her filoda binlerce gemi oluyordu. Savas haritasinda satranç gibi filolari ilerletip dusman filosuyla carpistiriyordun felan. Hatta bazi silah arastirmalari dusman filoya saldirirken ön 3 siraya 3lu hasar verme vs gibi özellikleride vardı. Ayrica her filoyu sözde komuta etmesi için karakterler atıyabiliyorduk bu karakterler filoya bonus veriyordu gücünü arttırıyordu

Inanin adi dilimin ucunda oyunla ilgili hemen hemen her seyi hatirliyorum. Ama oyunu bulmama yardimci olacak bir isim bir gemi ismi vs hic bir seyi hatirlayamiyorum. Şu oyunun adini birisi söylesin çatlayacam yoksa :)
6, Mayıs, 2017 Oyun Arıyorum kategorisinde brkerdgn (10 puan) tarafından  soruldu
6, Mayıs, 2017 brkerdgn tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...