Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Yardımcı olun

0 oy
Ya direk fragmanı söyleyim;
Bir kadın adamla tanışıyor, evleniyor falan çocukları oluyor daha sonra çocuk böyle 6-7 yaşına gelince kadın evi terkediyor. İşte arkadaşlarıyla dışarıya eğlenmeye falan çıkıyor kız kıza. Bir sahnesinde polis bunları durdurup üzerlerine el feneri tutuyor vs vs şeyler oluyor
3, Mayıs, 2017 Film Arıyorum kategorisinde Ejiko (5 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
verdiğiniz bilgilerde  genel bir anlatım söz konusu  biraz daha spesvik böyle belirli belirleyici ayrıntılar verebilirseniz.bulunması  daha basit vede kısa sürer.

bir adamla bir kadın evlenmiş.bu  bilgiyle bu filmi aramak zaman  kaybı .bir adamla bir kadının evlendiği yüzlerce yada binlerce film var.sizi kınamıyorum sakın yanlış anlamayın belki aklınıza gelen bu kadardır. ammavelakin bulunması babında aklınızdaki son bilgi kırıntılarını dahi paylaşın.
3, Mayıs, 2017 cango (22,008 puan) tarafından  cevaplandı
...