Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bu filmin adını bilen var mı ?

0 oy
Bi film izlemiştim 5 6 yıl önce adını hatırlayamıyorum ama aklıma geldikçe üzülüyorum keşke bi daha izleyebilsem diye.Arkadaşlar umarım bilen vardır. Bi aile filmiydi izlediğim başrolünde bi kız çocuğu vardı aşırı saf bi kızdı. Hatta okullarında yanlış hatırlamıyorsam yüzünde tuhaf renk eşitsizlikleri olan bi çocuk vardı okula yeni gelmişti diğer çocuklar onunla alay edince hedef değişsin diye kıza dolunayda bu tüpe işeyip bana getirirsen ben de yüzüme sürerim ve düzelir demişti kız da yapmıştı ve çocuk tüpü aldıktan sonra onunla herkesin içinde alay etmişti. Filmin aslı konusu kızla yetişkin bi adam arasındaki arkadaşlıktı. Evlerinin çok yakınında ahırımsı bi yer vardı ve orda bi adam yaşıyordu kızın ailesi sanırım annesi yoktu kızın yani sadece babası bu durumu bilmiyordu birlikte çatıya çıkıp otururlardır bilmem ne. Yani asıl konu bu iki insanın arasındaki güzel bağ ve mükemmel arkadaşlıktı. Umarım izleyen vardır
10, Nisan, 2017 Film Arıyorum kategorisinde lethe detha (10 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
Benim Adım Elisabeth (2006)
10, Nisan, 2017 satyricon1993 (23,106 puan) tarafından  cevaplandı
...