Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.39
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Oyunu ariyorum

0 oy
Arkadaslar bundan bi 8 9 10 yıl önce age of empire tarzı bir oyun oyun oynuyordum mantık aynı idi ev kur asker çıkar savaş oyunun en belirgin özelliği 1 tane goblin t rex e biniyor bunu unutmam hiç bir şekilde baya büyük bir t rex e biniyor ne bilem melek tarzı uçan kanatlı karakter vardı ırk ırk gibi idi oyun işte meleğim irkinin evleri mavi beyaz parlıyor gibi idi yardimci olursaniz aklınıza gelen oyun varsa belirtirseniz sevinirim.
9, Nisan, 2017 Oyun Arıyorum kategorisinde JesuisTurc (5 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

+1 Oy
Warcraft 3 den bahsediyorsun gibi geldi  night elf parlayanlar, orklar humanlar undeadler ve night elf ırkları var yani bahsettiğin hero da disruptor gibi dota 2 de var da 1 de var mı hatırlamıyorum.''yooutube a şunu yaz ''Dota 2 How To Guide - Disruptor'' emin ol ancak tahminim o değildir age of mithology ya da middle earth 1-2 olabilir
14, Eylül, 2017 işkence2 (1,523 puan) tarafından  cevaplandı
...