Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.33
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Havacılıkla ilgili bir kurtarma filmi..

0 oy
Merhaba;

Annemin izlemiş olduğu ve bana atlattığı bir filmi arıyorum. Böyle söyleyince çok uçarı oluyor ancak onun için filmi bulmak istiyorum. Bana anlatmış olduğu konuya göre havacılıkla ilgili bir film olması gerekiyor. Yeni mezun olmuş pilot adayları var ve bu yeni mezunların ya da stajyerlerin ilk deneme uçuşlarında şansları geçtikleri bölgede bir patlama ya da yanardağ patlaması yaşanıyor. Bu patlamadan etkilenen insanların kurtulması gerekiyor ve en yakında bunlar olduğu için görevlendiriliyorlar. Kurtarabilecekleri kadar insanı kurtarmış olasalar da kurtarılamayan geride kalan insanlar oluyor. Yeni mezunlardan bir tanesi onları geride bırakmayacağını söyleyerek onları kurtarmaya gidiyor onunla birlikte bu yeni mezunların başlarındaki pilotun oğlu olan çocukta geliyor. Bu geride kalan insanları tam kurtarıp kaçma alanına geldiklerinde diğer uçağın kalkmış olduğunu görüyorlar. Kargo uçağı bulup onunla havalanıyorlar. Bu sırada kurtarma uçağı arızalanıyor ve havada kurtarma uçağından kargo uçağına insanları iplerle aktarıyorlar. Annem Havadaki Ekip gibi bir isim hatırlıyor ancak bu isimde ya da benzer konularda film bulamadım. Film yabancı bir film ismi konusunda umarım yardımcı olabilirsiniz.
9, Nisan, 2017 Film Arıyorum kategorisinde eleniaaeon (13 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

+1 Oy
 
En İyi Cevap
Flight Crew (2016)
Air Crew (1980)
9, Nisan, 2017 satyricon1993 (23,034 puan) tarafından  cevaplandı
9, Nisan, 2017 eleniaaeon tarafından seçilmiş
0 oy
@satyricon1993 Flight Crew trailerını gösterdiğimde onayladı. Çok teşekkür ederim. : D
9, Nisan, 2017 eleniaaeon (13 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Rica ederim :) İyi seyirler :)
9, Nisan, 2017 satyricon1993 (23,034 puan) tarafından  cevaplandı
...