Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.42
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Eskiden Youtube'da izlediğim bir Asya filmini arıyorum Umarım bulunur?

0 oy
2012-2013 gibi Youtube'da izlemiştim bir iki defa. Ancak sakıncalı sahneleri saptamış olacak ki Youtube tarafından kaldırılmış film. Film ya Kore ya da Japon filmi. Bir tane okul kızıydı herhalde (liseliydi galiba ama serbest giyimli,takım elbiseli,dillerini anlayamadığım için herhangi bir şey bilmiyorum,filmi anlayamamıştım) vardı. Arkadaşları onu dışlıyordu,herkes kendi grubuna aitti,kimse bununla arkadaş olmuyordu, kız çok yalnızdı. Evden okula bisikletle gidip geliyordu. Gidip geldiği yolda da tren istasyonu vardı ve yolun ortasından tren geçiyordu. Bu tren istasyonunda hem çalışan (temizlik, boya) hemde bodrum gibi bir yerinde yaşayan olgun ve yalnız bir adam vardı,adam da çok yalnız. Bu kızı arada sırada okula giderken görüyordu ama kız onun farkında değildi.Bir gün kız morali bozuk, bisikletle eve dönecekken yoldan trenin geçmesini bekleyip durdu,tren geçerken tam o sırada bu adam kızı kaçırdı, tren geçtiğinde ise yere düşmüş bisiklet sahnesi vardı çok etkileyiciydi. Adam kızı yaşadığı bodrumumsu yere kapattı, üstten tren sesleri vs. geliyordu. Kızı yatağa bağlayıp defalarca tecavüz ediyordu. Kıza ettiği tecavüzler dışında iyi davranıyordu, onu yıkıyordu, yemek yediriyordu, ona iyi bakıyordu.Adam yalnızlığını kızla, kızda yalnızlığını adamla tamamlamıştı gibi bir şey olmuştu. Bu bodrum gibi bir yere bir gün bir adam geldi,kapıyı çaldı ve buralarda bir yerlerde bir kızın kaçırıldığını, kaybolduğunu, herhangi bir şey görüp görmediğini gibi bir şeyler sordu,olay hakkında soruşturma yapıyordu sanırım ve içeri girmek istedi ancak fazla zorlayıp içeri girmek isteyince kızı kaçıran adam bu adamı öldürdü, başına bir şeyler vurdu.Adam ve kız kan olan her yeri temizlediler ve cesedi gömdüler. Kız dışarıda kaçma fırsatı olduğu halde kaçmıyordu,adamla bir deniz kenarında (kumsal gibi) oturup konuşuyorlardı vs. çok güzel bir deniz sahnesiydi.En sonunda adam kızı salıyordu, kız arabanın camından dışarılara bakıp adamı düşünüyordu. Çok duygusal ve psikolojik bir filmdi bayağı etkilenmiştim ama dillerini anlayamadığım için herhangi bir bilgi veremiyorum.Tüm hatırladıklarım bunlar.Tam net hatırlamıyorum.
12, Mart, 2017 Film Arıyorum kategorisinde merveir (804 puan) tarafından  soruldu
16, Mart, 2017 merveir tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

5 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
Aradığın film
飼育の部屋 終のすみか (Shiiku no Heya - Tsui no Sumika) (Captive Files II) (2003)

3 filmden oluşuyor. İlki Shiiku no Heya (2002). Sonuncusu Shiiku no heya: rensa suru tane (2004). İngilizceye Captive Files olarak çevrilmiş.
16, Mart, 2017 satyricon1993 (23,106 puan) tarafından  cevaplandı
16, Mart, 2017 merveir tarafından seçilmiş
0 oy
Bende merak ettim biraz arastiriym
13, Mart, 2017 Yenikızzz123 (695 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Umarım bulunur Youtube'da Daha Sonra İzle'ye eklemiştim ama silinmiş diyor :(
13, Mart, 2017 merveir (804 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Yaaaaa Allah razı olsun ne diyeyim çok teşekkür ederim. Satyricon1993 sen var ya bir dahisin, senin kıymetini bilmeyenler utansın ;)
16, Mart, 2017 merveir (804 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Rica ederim. İyi seyirler :)
16, Mart, 2017 satyricon1993 (23,106 puan) tarafından  cevaplandı
...