Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

film adı unuttum help

0 oy
filmin başında galiba şu çığlık maskeli bi adam mutfakta gece vakti bi kızı kovalıyor böyle masanın etrafında dönüyorlar dönüyorlar adam bi yakalayamıyor sonda yakalıyor ve kızı öldürüyor filan bunun haberi filan çıkıyor bunun arkadaşlarıda bu gizemi çözmek istiyorlar. filmin başlarında filan okula girişleri gösterliyor arkadaşların. okulun çimenlerinde çadır kuranlarmı dersin her şey var. içeri filan giriyorlar. arkadaşı diyor katili aradığımızı öğrendiğinde bizi aramasın adamda diyor burası en güvenli yer görmüyon mu okul diyor bu sahnede arkada 2 kar maskeli adam bombayı inceliyor filan filmin ortalarında filan arabayla geyiğe çarpıyorlar tam denize atıcaken geyiği suyun üstünde bi karta denize ceset atmak yasaktır filan çıkıyor işte bu kadar hatırlıyorum
4, Mart, 2017 Film Arıyorum kategorisinde selamlar (10 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
13.cumada ne yaptığımı biliyorsan çığlık at'mış adı
4, Mart, 2017 selamlar (10 puan) tarafından  cevaplandı
...