Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.39
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

TARİH İLE İLGİLİ

0 oy
arkadaşlar öncelikle biliyorum burasıyla pek alaklı değil ama dersim için rahatlıkla araştırma yapabileceğim kaynaklar bulabileceğim tarihle ilgili konusu farketmeksizin araştırma yapabileceğim konular arıyorum ama konular söylediğim gibi yararlanabileceğim kaynakları olmalı konu sınırlaması yok örnek veriyim bizansta cinsel ilişkiler,türklerin anadoluya gelişi,istanbulun fethi,çin seddi herrr konu olabilir yeterki kaynak bulunabilsin en az 10 kaynak bulmam gerekiyor konuyla ilgili
13, Şubat, 2017 Kitap Arıyorum kategorisinde Pistolero (1,171 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
Modern Dünya Tarihi diye bir kitap var çok kapsamlı bir kitap 2.cildi daha olması lazım kaynak olarak kullanabilirsin
13, Şubat, 2017 Arslan bey (20 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Caligula (1979) :araştırmana  bu filmle başlayabilirsin.roma dönemine ait cinsel sapıklıkları  tarihi gerçeklere dayanarak  ortaya koyan güzel bir film.bu bir filmdir  sadece kurgudan ibarettir diye düşünme .romanın tamamına olmasada  belli dönemini  anlatıyor.
14, Şubat, 2017 cango (21,945 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
caligulayı izledim biliyorum güzel film roma bizans tarihi derslerimde  cinsellikte olsun tarihi konularda olsun sık sık rastladık aslında konu güzel cango ama bununla ilgili kaynak bulmak zor en azından 10 kaynak bulup götürmem lazım o konuyla ilgili
14, Şubat, 2017 Pistolero (1,171 puan) tarafından  cevaplandı
...