Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.25
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Polonya filmini arıyorum

0 oy
Tv8'de yayınlanmıştı 4-5 sene önceydi.Fazla detaylı hatırlamıyorum. Polonyalılardı %100 eminim. Bir kız ve bir çocuk vardı. Birbirlerini seviyorlardı. Çocuğun arkadaşları vardı.  Hava soğuktu varillerde ateş yanıyordu. Çocuk iki tane asker mi desem polis mi desem iki kişiye sigara falan uzatıyordu. Filmin sonunda çocuk ve arkadaşları ve kız soyunup denize atlıyorlardı yüzüyorlardı. Aslında adını biliyordum lakin unuttum W harfiyle başlıyordu sanki. Umarım bulunur bulunacağına pek ihtimal vermiyorum ama :)
13, Şubat, 2017 Film Arıyorum kategorisinde merveir (839 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

13 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
Wszystko, co kocham (2009)
15, Şubat, 2017 satyricon1993 (23,121 puan) tarafından  cevaplandı
15, Şubat, 2017 merveir tarafından seçilmiş
+1 Oy
Atonement (2007)  ?
14, Şubat, 2017 cango (22,122 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Cango cidden dalga mı geçiyorsun anlamıyorum. Bir kaç sorduğum soruya da alakasız cevaplar verdin. Emek vermene bir şey demiyorum o ayrı konu ama cidden hiçbir alakası olmayan filmleri cevap olarak yazma huyundan vazgeç lütfen,insanları tiye almak hoşuna gidiyor sanırım.Polonya filmi diyorum sen İngiliz filmini öneriyorsun Keira Knightley'in oynadığı film olsa zaten sormazdım burada. Kırılmanı da istemiyorum bu yorumumdan ötürü. Maalesef bu değil :(
14, Şubat, 2017 merveir (839 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Eveeeet çok teşekkür ederim =) Yaa vallahi çok sağol :)
15, Şubat, 2017 merveir (839 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Rica ederim :)
15, Şubat, 2017 satyricon1993 (23,121 puan) tarafından  cevaplandı
+2 oy
merveir bence haksızsın. ben de izlediğim filmin 80 veya 90larda çekildiğinden çok emindim ama film bulununca 2015 yapımı olduğunu, sadece içindeki kesitlerin 80-90 lara ait olduğunu gördüm. hem ne zararı var ki, ne kaybedersin fazladan baksan.
15, Şubat, 2017 mrclss (132 puan) tarafından  cevaplandı
+2 oy
Sevgili mrclss ben rahatsız değilim aslında yazmasından, tabi ki bakıyorum not ediyorum ileride izleyeyim diye,cango sayesinde bir sürü değişik film öğrendim sağolsun çok bilgili ama bazen heyheylerim tepemde oluyor cango'da dalga geçer gibi soruyla hiç mi hiç alakası olmayan filmleri cevap olarak yazıyor ilk zamanlar gülümsüyordum ama bunu sürekli her soruya yaptıkça dalga geçtiğini düşünüyorum, sıkıyor insanı
17, Şubat, 2017 merveir (839 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
@merveir: ben  bu siteye üye olalı yaklaşık 3 yıl  oldu şimdiye kadar  insanlara sadece  film değil hayatın diğer alanlarındada  yardımcı  olmaya  çalıştım.bazen  başarılı oldum  bazende olamadım.sonuçta haliyle insanız bizde.

 benim    hakkında  düşündüklerin beni  çok rahatsız etti.ama en    çok rahatız  eden ise çaylakların  yanında bunu yapman oldu.sen biliyormusun ben bu 3 yıl zarfında ne tür sorularla karşılaştığımı ve , ne  aradıklarını  bilmeyen insanlara  yardımcı    olduğumdan      haberin varmı.yabancı film arıyorum deyipte  aradığı filmin türk filmi olduğunu amerikan filmi diyipte aradığı filmin fransız filmi olduğunu  2015 yapımı film arıyorum diyipte  aradığı filmin 1960 yapımı olduğunu filmi izlediği tarihle filmin yapım tarihini karıştıranlardan   haberin  varmı!

 ve bunlar gibi   nice böyle enteresan  sorularla karşılaştığımı  saymakla bitirmeyeciğimide bilmeni isterim dizi  arıyorum diyipte aradığının film olduğunu  burada öğrenenlerden daha niceleri.saymakla bitmez ben senin bu laflarını  haketmedim.eğerki heyhelerin üzerindeyse git başkasına çat.benim sinema bilgi ver birikimim buradaki bütün üyelerin hepsinin bilgisine eşdeğerdir.iyi bir internet kullanıcısı vede mükemel bir araştırmacıyımdır.benden özürdilemen lazım.erdemli bir insansan hatanı kabul ediyorsan bunu yaparsın.
18, Şubat, 2017 cango (22,122 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
senin soruna  Atonement (2007)yazmamın sebebi sahnelerde benzerlik gördüğümden vede bazı sorularda  yanılma payını  hesaba  kattığımdandır.

senin sorunu cevaplayan üye  kadar burada  alakasız cevap yazan başka bir üye  varmıdır.ve sen hakede değil haketmeyen bana,  beni  çaylak yerine koyan sözler sarfediyorsun.
18, Şubat, 2017 cango (22,122 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Cango kendini savunmakta haklı olabilirsin ama burada başkalarını ezerek bunu yapma hakkın yok. 3 senedir bu siteye emek vermen güzel bir şey ama gelip  satyricon1993 adlı kişiyi küçümsemene gerek yok. Sitede yeni olabilirim ama sürekli girip ilgileniyorum soru ve cevaplarla alakasız cevaplar verdiğine rastlamadım. sen rastladıysan da bunu düzgün bir dille ifade et kimseyi kırmaya hakkın yok.
19, Şubat, 2017 Shizu Amaya (552 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Bu konu kapanmıştır. Gereksiz polemiklere girmeyin lütfen. Bu konuya başka cevap yazanlar olursa uzaklaştırma alacakdır.
19, Şubat, 2017 isminiunuttum.com (27,525 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
merveir şuan haklı olduğunu anlıyorum, cangonun şahsına yaptığın yorum hakkında. bu ne yahu? bilgisi hepimizinkine eşdeğermiş, sen nasıl buluyorsun bu cümleyi etme haddini onu anlamıyorum : ) kolay gelsin araştıran adam seni.
9, Nisan, 2017 mrclss (132 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
mrclss Bilmem aslında yanlış anlaşıldım. Ben Cango'ya kızmadım. Onun kırılmasını istemem ve onu küçük düşürecek bir şey demek istememiştim. Sadece Ben aradığım filmin detaylarıyla onu önerdiği filmler ile uzaktan yakından bağı olmadığını belirtmek istemiştim. Cango haklı İstanbul diyip Trabzon çıkan filmlerde oluyor, sorduğu filmin detaylarını doğru yazmayan kullanıcılarda var farkediyorum. Hatta bazen Cango hiiiç bilmediğim filmleri öneriyor bu hoşuma gidiyor hemen not ediyorum. Ancak neredeyse her soruma doğru cevap veren, her sorumu bilen bir insana da hakaret etmesi çok sinirlendirdi beni. Bu kadarda kendisini tepede görmesi beni soğuttu. Amaaan neyse saçma sapan bir tartışma hiç uzatmaya gerek yok :)
11, Nisan, 2017 merveir (839 puan) tarafından  cevaplandı
...