Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.41
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

bir film ismini unuttum

0 oy
sanırım 2015 (aşağı yukarı) de  yayınlanmıştı.film ispanyolca idi.kesişen hayatlar temalı bir filmdi.ılk sahnesi bir uçakta baslıyordu, bır adam sevmedıgı butun ınsanları tek bir ucaga toplamıştı fakat ucaklakı kımsenın haberı yoktu bundan.sevmedıgı herkese  sahte sırketlerı adıyla tatıl kazandınız tarzında bıletler gonderdiği tarzında replıkler vardı.yanlıs hatırlamıyor isem bir 4 bölumden olusuyordu.her bırısı baska bır ınsanın hıkayesıydı, son bölumde de bir düğündelerdi.gelın ,  kocası olacak adamın kendını aldattıgını dugun sırasında ogrenıyordu ve ıntıkam almak ıcın dugunun oldugu yerın catısına cıkıyordu ve yanına bır mutfak aşçısını alıyordu , sevısıyorlardı ve kocası goruyordu bunu  (çok kötu anlattım :D , şimdiden teşekkur ederım )
3, Şubat, 2017 Film Arıyorum kategorisinde Patrickss (70 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

+2 oy
 
En İyi Cevap
Relatos salvajes (2014)
3, Şubat, 2017 satyricon1993 (23,106 puan) tarafından  cevaplandı
3, Şubat, 2017 Patrickss tarafından seçilmiş
...