Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.37
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Kanal D'de yayınlanan bir film?

+1 Oy
Kanal D'de 2008-2009 gibi izlemiştim. Filmde sarışın bir çocuk ve sarışın bir kız vardı. Yüzde yüz eminim filmin ismini Doludizgin diye yayınlamışlardı. Ama internette arattığımda hiç bulamıyorum. Hatta şu linkte de birisi sormuş:

http://www.hfilmindir.com/kanal-d-doludizgin-adli-film-t128455.html?t=128455

Ya eminim Doludizgin olduğuna. Ama bir türlü bulamıyorum. Saçma sapan, hiç alakası olmayan filmler,yazılar çıkıyor karşıma.

Filmde sarışın çocuk, okulun Amerikan Futbolu takımındaydı. Sarışın bir kıza göz koyuyor. Arkadaşları çocuğa "hadi git becer onu, hadi daha işini bitiremedin mi onun" gibisinden gaz veriyorlardı. Kızda "hayır ben bakireyim olmaz, yapamam" gibisinden konuşuyordu, istemiyordu çocuğu. Çocuk kıza aşık falan değil tek derdi kızı yatağa atmaktı. Kızda sanıyor bu çocuk bana aşık, umut bağlıyor çocuğa. Hatta birlikte bir havuza girip yüzdükleri bir sahne vardı, girilmesi yasak bir havuzdu. Birgün parti gibi bir şey oldu, çocuğun asıl niyetini öğrendi kız. Sen beni gerçekten sevmiyorsun, tek niyetin beni kullanıp bir kenara atmak diye üzüldü kız. Sonra çocuk çok pişman oldu, özürler diledi yalvardı yakardı. Sonra kızda çocuğu mors etmek için "sen uyuyorsun, ben ortam malıyım, bakire falanda değilim, arkadaşların senin salaklıklarınla alay ediyorlar, ben bütün takımla birlikte oldum,senin bana gerçekten aşık olduğunu sandım, umutlandım, çıkarın olmadan sevdiğini sandım" diyor. Çocuk mortingenşıtraze tabi. Sonra çocukta düşünüyor bu sözleri ve filmin en sonunda kıza "seni gerçekten seviyorum, geçmişin beni ilgilendirmez" falan diyor. Tam hatırlamıyorum evlenme teklifi falan mı etti kıza ne, artık kimseden korkma, seni bırakmayacağım gibisinden konuşmuştu.

Tek hatırladıklarım bu kadar :(
22, Aralık, 2016 Film Arıyorum kategorisinde merveir (839 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
Full Ride (2002)
22, Aralık, 2016 satyricon1993 (23,121 puan) tarafından  cevaplandı
22, Aralık, 2016 merveir tarafından seçilmiş
+1 Oy
Aaaaa inanamıyorum :D Nasıl buldunuz Allah sizi napmasın yaaaa  :D :D Çoooook teşekkür ederim zıpladım şu an yerimde ya :D yıllardır bulamıyordum :D
22, Aralık, 2016 merveir (839 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Rica ederim :) İyi seyirler.
22, Aralık, 2016 satyricon1993 (23,121 puan) tarafından  cevaplandı
...