Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.41
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

sayın müzisyenler bu gitarın sesini verecek bir gitar önerisi bekliyorum.

0 oy
teşekkürler.
13, Aralık, 2016 Bir Şey Arıyorum kategorisinde vsl (205 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Yüzlerce gitar markası var. Bu gitarla aynı sesi verecek gitar olmayabilir. Çünkü adamın çaldığı gitar özel yapım olabilir. Sanatçıların çoğunun aletleri genellikle özeldir. Marka vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama Ibanez markasına benziyor gitarı. İnternetten bu markanın klasik gitarlarına bakabilirsiniz.
13, Aralık, 2016 satyricon1993 (23,106 puan) tarafından  cevaplandı
17, Aralık, 2016 vsl tarafından seçilmiş
+1 Oy
Bir süre ara vermiş olsam da 2003 yılından beri gitar (şu anda bir akustik ve elektro gitarım var) çalan birisi olarak size cevap veriyim. satyricon1993'ün dediği gibi klasik gitar ve en fazla 500-600 liralık bi gitarla rahat elde edebilecek bir ton gibi geldi bana. Alacağınız gitarın yapıldığı ağaç (özellikle klasik ve akustik için) tonu direk etkileyecek temel faktördür, ton tabii ki önemli ama herşeyi de gitardan beklememelisiniz. Tıpkı burdaki adam gibi  çalarken artikülasyonları kullanmalı, bilmiyorsanız öğrenmelisiniz. Dediğim gibi öyle aman aman bi ton değil PC'deki amfi programlarıyla (VST) da burdakine yakın hatta aynı tonu elde etmek mümkün. Burda reklam olacağı için size site önerisinde de bulunmak istemiyorum (burasının forum sitesi olmadığını da düşünerek) Googledan aratırsanız zaten bulursunuz.
14, Aralık, 2016 cs87 (691 puan) tarafından  cevaplandı
...