Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.26
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Bir Film Arıyorum?

0 oy
2010-2011 yıllarındaydı Kanal D'de izlemiştim. Film Meksika'da bir mahallede geçiyor. Bir abi ve kız kardeşi vardı. Bunlar kiliseye falan gidiyordu her neyse. Birgün bu çocuğun kız kardeşi ve mahallede ki birkaç genç kız kaçırılıyor, erkeklere satıp hayat kadınlığı yaptırmak için. Çocuğun kız kardeşi bakire olduğu için internet üzerinden satışa çıkarılıyor. Bu çocuk Amerikalı bir polisle karşılaşıyor. Polis Adamın kızı da yıllar önce kaçırılmış. Meksika'ya kaçırılıp satılmış, adam Polis olduğu halde kızını bulamadığı, kızı için bir şeyler yapamadığı için karısıyla boşanmış,ailesi bozulmuş gibi şeyler konuşuyordu çocukla ikisi sohbet ederken, bu yüzden bu adam çocuğa ilkin güvenmese de kız kardeşinin kaçırılıp satıldığını duyunca üzülüp yardım ediyor, işe koyuluyorlar. Adam araştırıyor, inceliyor bilmem ne işte, çocuğun kız kardeşinin internette bakireliğinin satışa çıkarıldığı ilanını buluyor vs. Kızları kaçıran bir kadın ve bir erkek başka bir şeyle ilgilenirken boş bulununca, arabadan kaçırdıkları kızlardan bir tanesi satılmaya, hayat kadınlığına dayanamayıp arabadan kaçıp kendini uçurumdan atıyor. Her neyse. Polis adam ve çocuk internetten açık artırmaya girip kızın bakireliğini satın alıyorlar, en yüksek parayı verip müzayedeyi kazanıyorlar. Daha sonra polis ve kadın pazarlayıcıları buluşup bir eve geliyorlar. Polis bir çanta dolusu parayı veriyor, sonra küçük kızla beraber bir odaya çıkıyorlar. Kız odada korkuyor cinsel ilişkiye girecek diye, Polis'te kendisinden korkmamasını, buraya abisinin yardım isteği üzerine geldiğini, birazdan Polis ekiplerinin geleceğini söylüyor. Bu sırada içeriye kadın satıcısı girip bunları azarlıyor,şüpheleniyor, bağırıp çağırıyor "hala neden soyunmadınız,neden konuşuyorsunuz, yatakta kan göreceğim ve bu anlaşma bitecek" diyor. Ama adamın Polis olmasından, tipinden kuşkulanıyor.Adam ben asla sana dokunamam gibisinden davranıyor, cinsel ilişkiye girmiş gibi davranmaları gerekiyordu. Kız bu yüzden odadaki tuvalete girip iki dakika sonra elinde kanlarla geri gelip yatağa sürüyordu. Polis adam çok üzüldü, gözleri doldu, duygulanıp küçük kıza "bir zamanlar benimde senin kadar küçük kızım vardı, o da kaçırıldı, şimdi kızları kaçırıp erkeklere pazarladığı haberini duydum" vs diyor,anlatıyor. Tam bu sırada kadın pazarlayıcısı iyice şüphelenip, adamın konuşmalarını kapıdan dinleyip odaya dalıyor, kızı tartaklayıp Polisi  silahla tam öldürecekken eve polis ekipleri dalıyor. Kadın satıcılarını tutukluyorlar, gözaltına alıyorlar vs. Küçük kız abisine sarılıyor, kavuşuyorlar. Bu arada Polis adam kadın satıcısı olan kadına bakıp kendi kızı olduğunu anlıyor. Kadın yeşil gözlüydü ve Meksikalılara benzemiyordu, beyaz tenliydi, kesinlikle bir Amerikalıydı bu yüzden adam üzülüyor kendi kızını bu kadar acımasız, gaddar olduğu için kahroldu, kendi kızını tutukladı, bileğine kelepçe taktı. Hatırladıklarım bunlar. Baya üzücü bir filmdi, kanım donmuştu.
31, Ekim, 2016 Film Arıyorum kategorisinde merveir (839 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
Trade (2007)  ?
31, Ekim, 2016 cango (22,122 puan) tarafından  cevaplandı
31, Ekim, 2016 merveir tarafından seçilmiş
0 oy
Yaaaa Allah seni napmasın emi :D nerden buldun xD. Çoook teşekkür ederim :)
31, Ekim, 2016 merveir (839 puan) tarafından  cevaplandı
...