Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.41
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

İsmini Unuttum?

+1 Oy
arkadaşlar film şöyleydi bi kadın vardı saçları sarı ve hippi tarzı.bu kadın new yorkda yaşıyo.kocası kadını ,nereye gittiğini söylemeden terkediyodu.kadın kocasını bulmayı kafasına koydu ve haritadan bütün eyaletlere gitçek parası olup olmadığna baktı.olduğunu gördü ve araştıtmalara göre kaçan bütün insanların texası tercih ettiğini söyledi .kocası arabayı tanımasın diye araba kiraladı texasa gitti ve kocasını buldu .kocasının onu aldattığını gördü.biraz ayrıntı olcak ama kadın kocasının onu aldattığı kadının benzin deposuna muz attı. kadın burda bir yaşlı büyücüyle  tanıştı ve büyücü ,kadın da yetenek olduğunu söyledi.bu büyücü büyülerini kuklalar üzerinde yapıyodu.
kocasının evi meksika sınırının karşısındaydı ve kocası onu kabul etmediği için kocasının evinin önüne kamp kurmuştu yalnız meksika sınırında kamp kurduğu için kadını tutukladılar .kadın kocasının figürü olan kuklayı polis aracının camından attı ve kocası da aynı şekilde arabadan düşüp bacağını kırdı.
Arkadaşlar biraz karışık oldu ama hatırladıklarımı yazmaya çalıştım bulursanız ve adını söylerseniz sevinirim.
7, Mayıs, 2012 Film Arıyorum kategorisinde Site Botu (1,024 puan) tarafından  soruldu
23, Mayıs, 2012 isminiunuttum.com tarafından yeniden etikenlendirildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
bu muydu http://www.imdb.com/title/tt0144142/
16, Mart, 2014 RedGoldGreen (28,653 puan) tarafından  cevaplandı
15, Şubat, 2015 isminiunuttum.com tarafından seçilmiş
...