Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.39
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Film Arıyorum Yardım.

+1 Oy
Film askeriyede başlıyor beyaz bi ışıkla üniformasıyla yürüyor çoçuk ayaklarını gösteriyor en başka zenci bir çoçuk evine dönüyor otobüste otobüste beyazdı sanırım e çoçuk kızın yanına gidiyor ayrı oturuyorlar omuzuna yatıyordu galiba bir beyaz tenli bir kızla tanışıyor kız Selena Gomez'i andırıyor ve sağ yada sol dudağının oralarda bir beni var telefon numarasını alıyordu galiba her neyse çoçuğun annesi babası ayrı sanırsam babasıyla yaşıyordu ya da annesiyle fakirlerdi kızla çoçuk sevgili oluyor filmin ilerleyen şeylerinde çoçuğun arkadaşının arabası var çoçuk ve sevgilisi ve arkadaşı arabayla bir marketten gece vakti camı kırıyorlar bişiyler alıp kaçıyorlar arabada mustang arabasıydı snırım siyah olması lazım iki kapalı eski arabadan filmde kızla çoçuk taşlık bir yerde ilişkiye giriyorlar hatta sonra ee çoçuk askere tekrar dönmek istiyor bunu tabi açıklamak zor oluyor bi savaş varmış ona gidicek işte kız öğreniyor filan  ağlıyor hatta babasıyla konuşuyor sanırım bu durumu galiba biraz karışık anlattım ama lütfen yardımcı olun kaçıncı kez yazıyorum ee en sonunda çoçuk tekrar askere gidiyor kız bekliyeceğini filan söylüyor üniformasıyla ve bittiyor...
5, Ekim, 2016 Film Arıyorum kategorisinde Rma17 (192 puan) tarafından  soruldu
3, Ocak, 2017 cango tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

+1 Oy
 
En İyi Cevap
American Son 2008 ?
3, Ocak, 2017 cango (21,871 puan) tarafından  cevaplandı
3, Ocak, 2017 Rma17 tarafından seçilmiş
0 oy
The Affair (1995) ?
5, Ekim, 2016 cango (21,871 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Hayır malesef değil..
5, Ekim, 2016 Rma17 (192 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Sağolunnnn :D
3, Ocak, 2017 Rma17 (192 puan) tarafından  cevaplandı
...