Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.44
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Bir film ariyorum ama bulacaginiza ihtimal vermiyorum

+1 Oy
bu film bayağı eski 2003 2004 yılı yapımı gibiydi ve maalesef yine çok eskiden kanal d'de izlemiştim. Çocuktum daha 8-9 yaşlarındaydım.
Filmde bir sürü çocuk bir kulübede buluşuyorlar. Bir yerden konuşuyorlar. Çok gizemli bir yermiş. Toplaşıp dağ taş mağara gibi bir yere giriyorlar. Hatta grubun lideri bir çocuk var bunun kız kardeşi abisinin en yakın arkadaşıyla hoşlaşıp mağarada öpüşüyorlar filan. Sonunda kocaman bir korsan gemisi buluyorlar. Sulak kapalı taşlık bir yer yosunlar mosunlar. Define buluyorlar. Gemiye giriyorlar bir sürü değerli eşya meşya. Gemide ki korsanlar canlanıyor çocuklarla dövüşüyor.Bir şeyler bir şeyler oluyor. Çocukların aileleri telaşlanmışlar kayboldular diye polislere molislere haber veriyorlar.En sonunda çocuklar o yerden kurtulup denizi boyluyorlar deniz kenarında da aileleri bekliyor.Hepsi denizin içinden çıkıp ailelerine kavuşuyorlar sarılıyorlar filan. Hatırlayacağınızı düşünmüyorum ama filmin adı define avcıları mı
yoksa hazine avcıları mıydı neydi
ama arattığım halde bir türlü bulamadım
19, Eylül, 2016 Film Arıyorum kategorisinde merveir (764 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

+2 oy
 
En İyi Cevap
The Goonies (1985)
19, Eylül, 2016 pointr (9,334 puan) tarafından  cevaplandı
19, Eylül, 2016 merveir tarafından seçilmiş
...