Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.18
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Bu şarkının adını yıllardır arıyorum?

+1 Oy
Kısa saçlı, sarışın, mavi gözlü, üzerinde siyah beyaz damalı naylon bol bir elbiseli ve kafasında da aynı desende damalı naylon küçük bir şapka bulunan kadın konserde şarkı söylüyor. Kadın içmiş ayyaş. Konserde dağıtıyor biraz. Daha sonra konserden çıkıp evine gidiyor, yolda yalnız yürüyor,yolda bir dükkana girip yemek alıp (ekmek arası gibi) yiyor. Yolda öpüşen çiftler, kavga eden kızlar vs. tuhaf insanlar görüp onlara bakıyor inceliyor. En sonunda eve gidiyor. Yatağına uzanıyor ve şarkı bitiyor. Kadının tipi şarkıcı Dido'ya benziyor ama kesinlikle Dido değil. Sesi de Zooey Deschanel'e benziyor. Kadın ya İngiliz ya da Avusturalyalı. Dream Tv'de izlemiştim çok eskiden. 2006-2007 ya da 2008 yapımı gibi bir şey. Tam hatırlamıyorum izlediğim yılları. Çok hoş güzel bir melodisi vardı. Dingin ve sakin bir şarkıydı ama bir yandan da eğlendiriciydi.Böyle bir şarkı klibini hatırlayan varsa lütfen cevap versin çünkü artık cidden delirmeye başladım bulamadığım için. Bulsam havalara uçacağım. Aslında çoğu insanın bildiği bir şarkı eminim çoğunuz dinlemişsinizdir. Her yerde çıkıyordu bir ara bayağı ünlüydü. Durun birde sade anlatayım. Siyah beyaz küçük kareli bir elbise giymiş naylon bir elbise poşet gibi uçuş uçuş aynı desenden minik bir şapka da takmış. Sarışın kısa saçlı mavi gözlü çok güzel bir suradı var bebeksi.Konserden çıkıp yolda yürüyor. Melodisi biraz saçma olacak ama :D  dı dıdıdı dı aaay vona rol yu dı dıdıdı dı aaay voola vol yu :D gibi bir şeydi. Yaaa aslında çok bilindik bir şarkı gerçekten Dream Tv'de falan çıkıyordu.
19, Eylül, 2016 Müzik Arıyorum kategorisinde merveir (853 puan) tarafından  soruldu
3, Ekim, 2016 isminiunuttum.com tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

10 Cevaplar

+3 oy
 
En İyi Cevap


Bu sanırım
8, Ekim, 2016 RedGoldGreen (29,607 puan) tarafından  cevaplandı
20, Ekim, 2016 merveir tarafından seçilmiş
0 oy
Öncelikle alt üstü bi şarkı için insan böyle acınacak duruma düşmemeli tabi benim görüşüm farklı algılamayın yine de. Tam uymuyor ama aklıma gelen parça bu

2, Ekim, 2016 cs87 (691 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Yine tam uymamasına rağmen aklıma gelen diğer bir parçaKız sarı saçlı değil ama bu parça daha çok uyuyor anlattığınıza

Bu arada verdiğiniz tüm bilgiler kesin mi yoksa sadece tahmin mi?
2, Ekim, 2016 cs87 (691 puan) tarafından  cevaplandı
2, Ekim, 2016 cs87 tarafından düzenlendi
+2 oy
http://www.isminiunuttum.com/mirildanma-modulu
Şurayı kullanıp melodiyi mırıldanınsanız daha çabuk buluruz.
8, Ekim, 2016 satyricon1993 (23,324 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
satyricon199 Çooook teşekkür ederim bugün olmasada mutlaka deneyeceğim işlerim çok ve ciddi bir hastalığa yakalandım doktora gidip geliyorum :( Çook çok sağolun :) hatta sırf melodiyi daha iyi aktarabilmek hazırlık bile yapacağım bilgisayardan programla arka fon müziğinide yapmaya çalışacağım daha iyi anlayın diye :) ama bu aralar olmaz soru bekleyecek çok karmaşık bir dönemdeyim her şey üst üste geldi kusuruma bakmazsınız umarım :)
8, Ekim, 2016 merveir (853 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Geçmiş olsun. Zaten acelesi yok.
8, Ekim, 2016 satyricon1993 (23,324 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Sorunun cevabıyla alakasız polemiğe dayalı tüm yorumlar silindi. Lütfen gereksiz polemiğe girip birbirinizin kalbini kırmayın.
9, Ekim, 2016 isminiunuttum.com (27,525 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Admin bey bana söylüyosanız öyle bi amacım olamaz zaten bütün bunlardan bıkmış (sebepsiz yere tartışma yaratmam ama tartışmadan da kaçmam) usanmış biri olarak başlıkla ilgili zaten gereken yapılmıştı kimsenin kırılması için bir neden yok ortada neyse kısa kesip konu dışına fazla çıkmıyorum iyi forumlar herkese.
9, Ekim, 2016 cs87 (691 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Yaaaa inanamıyorum Allah sizi napmasın hahahaha şu an yerimde sıçradım mal mal kahkaha atıyorum oleeeey yaaa :( Ağlayacam delirmiştim resmen ya inanmıyorum rüyada mıyım acaba gerçekçi bir rüya mı? Şu an bu yazıyı rüyamda mı yazıyorum İnanamıyorum Aaaaaaaaaah xD xD Çıldırdım Alllahımmm sana şükürler olsun gerçek mi bu yaaaa :D RedGoldGreen seni çooooooooooooooooooooooooooook seviyorum canımmmmmmmmmm birtanemmmmmmmmmmmm Oleeeeeeeeeeeeeey zıplıyorum resmen ellerim titriyor yazarken yaaaaaa :D Yaaaaa Allah razı olsun ne desem boş ya :D xD ahahahahaha
20, Ekim, 2016 merveir (853 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Sevindim sonunda bulduk :) Gule gule dinleyin.
20, Ekim, 2016 RedGoldGreen (29,607 puan) tarafından  cevaplandı
...