Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.41
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Eski bir film, mimar bir kız çiftlik dinamitle ile patlatma?

+1 Oy
Arkadaşlar bir zamanlar Kanal D'nin efsane ve harika gece kuşaklarından birinde bir film izlemiştim. Ama bir türlü bulamadım İngilizce bile arattım yok. Konusu şöyleydi: Mimar bir kız (esmer) çiftlik gibi bir yere geliyor bir tane binayı dinamitle yasa gereği yıkacağı için inceliyor bina biraz tuhaf. Bir tanede ergen bir çocuk (kilolu) banyo yaparken bu binada gizli delik yerden kızı izliyor. Binadaki odalar çok tuhaf lanetli gibi daha önceden bir sürü cinayet intihar falan olmuş. Kız binayı daha da inceledikçe yer altında tüneller buluyor gizli yerlere açılan. Ergen çocuk bu kızı yakalayıp bir tane çukura atıyor aç susuz bırakıyor. Güzel bir filmdi ama bütün hatırladıklarım bunlar. En sonunda kız kurtulup binayı dinamitle yıkıyor ve çiftikte ki (çiftlik değil tam ama ne bilmiyorum) her şeyide yakıyor..
26, Ağustos, 2016 Film Arıyorum kategorisinde Berenni32 (37 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Walled In (2009)
26, Ağustos, 2016 pointr (9,450 puan) tarafından  cevaplandı
26, Ağustos, 2016 Berenni32 tarafından seçilmiş
...