Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Maaş sorunu (ACİL)

0 oy
Ben bir kreşte iş başvurusunda bulundum öğretmenlik için. Bana maaşın 650-800 arası oluncağını ve sigortamın da yatacağını söylediler. Ben şimdi şunu merak ediyorum. Kreşte öğretmenlik yapacam ve en fazla 800 alıcam. Asgari maaş zorunlu değil mi? ve burası sosyal hizmetlere bağlıymış. Neden bu kadar diye sorduğumda ise burada piyasa böyle dediler. Gölcükte oturuyorum bu arada. Bu kadar vermeleri mümkün mü? yoksa asgari maaş vermek zorundalar mı? Bunu öğrenmek istiyorum. Benim bildiğim asgari maaş zorunlu oldu artık. Onun altında vermek yasaktı. Bunu biri bana açıklarsa sevinirim.
11, Ağustos, 2016 Bir Şey Arıyorum kategorisinde sude97 (139 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

+2 oy
bunu en iyisi bulunduğunuz bölgedeki sosyal güvenlik kurumuna sorun oradan daha net bir bilgi alabilirsiniz
12, Ağustos, 2016 jhonny_cage (14,658 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Tamam teşekkürler.
13, Ağustos, 2016 sude97 (139 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Cevabım biraz geç olucak ama sigortasız eleman çalıştırmak yasal değildir bunun adı kaçak çalıştırmaktır böyle bir işi zaten kabul etmeyiniz. Benim bildiğim kadarıyla da asgari ücret zorunlu oldu.
26, Aralık, 2016 cs87 (691 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
Sizi stajyer öğretmen olarak gösterecekleri için maaşın düşmesi ve düşük gösterilmesinde sıkıntı olmayabilir diye biliyorum, yanlışım olabilir. Arkadaşımızın dediği gibi sosyal güvenlik kurumundan net bir bilgiyi almalısınız.
26, Aralık, 2016 bedbin (992 puan) tarafından  cevaplandı
...