Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.45
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

kayıp adam

+1 Oy
iyi günler bir soru daha soracağım :)bir adam vardı bir arazi gibi bir yerde kayıptı hatta vücudunu sıcaktan korumak için araba lastiklerini vücuduna geçiriyordu... yemek bulamadığı için çiğ hayvan eti yiyordu tabi bunun karısı vardı ve karısının sevgilisi vardı ...bunlar(benim hatırladığım adam çok zenginde ve karısıyla onun sevgilisi bir olup adamı ortadan kaldırmaya çalışıyordu)adamın peşine düşmüşlerdi bir sahnede arabayla kadın ve sevgilisi dolaşırken adam görünmemek için toprağın altına saklanıyordu ama karıncalar filan adamın burnuna ağzına girmeye kalkınca adam topraktan çıkmak zorunda kalıyordu ve yakalanıyordu adama silah doğrultuyor ve sevgilisi adamı öldürecekken güya adamın karısı azıyordu:) ve hemen o an sevgilisiyle sevişiyordu...filmin sonunda kadının sevgilisi ölüyordu kadında elindeki tüfeğe mermi doldurmak için tüfeği yere eğiyordu ucunu yere dayıyordu o sırada tüfeğin içene toprak sıkışıyordu(tabi kadın bunu fark etmiyordu)sonra kadın silahı doğrultup gülegüle .........(burda adamın adına söylüyor) diyordu tabi kurşuna geri patlayıp kadının öleceğini anlayan adam ( çünkü silah kendisine doğrultulduğu için içendeği toprağı görüyordu) adamda  sana güle güle....(karısının adını söylüyor)diyordu tabi kadın tetiğe basınca kadın kendini vuruyordu ve adam kurtulup yüremeye devam ediyordu ve film bitiyordu :)
26, Temmuz, 2016 Film Arıyorum kategorisinde gallowwalker (95 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+1 Oy
 
En İyi Cevap
İşte bu :)  Sand Trap (1998)
4, Eylül, 2016 pointr (9,493 puan) tarafından  cevaplandı
5, Eylül, 2016 gallowwalker tarafından seçilmiş
0 oy
pointr  çok sağol doğru bu o :)))))))) keşke Türkçesi de olsa :)
5, Eylül, 2016 gallowwalker (95 puan) tarafından  cevaplandı
...