Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.39
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Tuhaf Tanrı

0 oy
Yakın zamanda bu filmin fragmanını izledim ama adını unuttum. Konusu ise insanların hayatlarını bilgisayar üzerinden değiştiren bir Tanrı var. Fakat oldukça kötü bir tanrı olduğundan bilgisayara 'Markette kasada sıra beklerken yan sıra kesinlikle daha hızlı geçer' gibi komutlar yazıyor. O adamın kızı ise buna sinirleniyor ve adam kesinlikle bilgisayarıma dokunmayın dediği halde gidip bilgisayarı kurcalıyor. Sonra tüm insanların ölüm tarihlerini yayınlıyor. Fragmanda daha ölmeye 6 yılım var diye yüksekten atlayan bir adam ve kocasını gorille aldatan bir kadın görülüyor. Ayrıca Tanrının fragmanda İsa ile alay edişi ve polisler tarafından tutuklanışı görülüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
11, Haziran, 2016 Film Arıyorum kategorisinde unihorse (8 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

+3 oy
 
En İyi Cevap
Le tout nouveau testament (2015)
Fragmanı seyrettim, uyuşuyor.
11, Haziran, 2016 RedGoldGreen (28,653 puan) tarafından  cevaplandı
11, Haziran, 2016 unihorse tarafından seçilmiş
...