Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.37
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

geçenlerde izlediğim film

0 oy
film kanada yapımıydı galiba teledünya festival tvde geçen hafta izledim.film 2005 yılı filandı galiba bakmıştım vikipediden  ve cannes film festivalinde kapanış filmi ne imiş isim hafızam berbat olduğu için filmin adını unuttum :D ve vikipediden baktım kapanış filmlerinin olduğu bi sayfa yok ingilizcem iyi fransızcamın hiç olmamasından dolayı detaylı bakamadım başrolde zayıf bir adam vardı. adam şizofrendi ve sürekli hayaller görüyordu gündelik hayatında.üç tane de hayali sevgilisi vardı. sarışın olan sevgilisiyle evlerinin önündeki eski kitaplarının olduğu kömürlük gibi biyerde görüşüyordu ve birlikte oluyordu. sevgililerinin olma sebebi karısının kendisini ihmal etmesiydi.filmde arkadaşlarına söylediği kadarıyla karısıyla bir buçuk senedir birlikte olmuyorlarmış şizofren abimiz insanların devletten beklentilerinin ve şikayetlerinin olduğu bir yerde çalışıyordu. burda kendisine gıcık olan sarışın bir bayan amiride vardı.karısı yılın satış elamanı seçiliyordu emlakçıydı galiba. sonra karısı ödül aldıktan sonra şirketin patronuyla iş gezisine çıkıyordu abimizde terkedildiği ve artık bu hayallerden bıktığı için gerçek bir ilişki arıyordu. böyle insanların tanıştığı bir yere gidiyordu siyahi arkadaşıyla  bi masada karşılıklı kadınlar ve erkekler birbirlerini anlatıyorlardı abimizin:zayıf ve kassız,iyi bir arabasının olmaması felan yani kadınlar hoşlanmıyorlardı bundan en son bi kadın bunun gibi çatlak birbirleriyle anlaşıyorlardı. sonra bu ikisi ve abimizin siyahi arkadaşının bulduğu kadın dördü yürüyorlardı siyahi abimiz ve kız arkadaşı odaya çıkıyorlardı ancak abimizin bulduğu kız gerçek sevgi gönülden olur felan gibisinden birşeyler diyordu. sonra bir gün onların evinde abimize orta çağ kıyafeti giydiriyordu kendisi gibi ve bir kalenin olduğu bir yere gidiyorlardı burada insanlar şehrin ve modern dünyanın yalnızlığından kurtulmak için eski çağda yaşıyormuş gibi davranıyorlardı gayet ciddi bi şekilde. sonra abimizin bulduğu kız burada prensesmiş onunla evlenmek için dövüşmesi gerkiyormuş. ata binip ellerinde mızlaklarla birbirlerine vuruyolardı sonra burda kahramınımız kara prens adlı karakteri attan düşürüyordu felan ama berabere kalıyorlardı bu yüzden bi dahaki dövüşü beklemesi gerekiyordu kahramanımız lanet olsun diyordu ve devam ediyordu sonunu anlatmayım izlememiş arkadaşlar film bulunduktan sonra mutlaka izlensin daha çok ayrıntılarıda var birisi zaten bulur bu kadar ayrıntıya :p
3, Haziran, 2016 Film Arıyorum kategorisinde mrerbas1 (1,215 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

6 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
Days of Darkness 2007
3, Haziran, 2016 maviyesil (4,246 puan) tarafından  cevaplandı
3, Haziran, 2016 mrerbas1 tarafından seçilmiş
0 oy
Reality (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1846487/
3, Haziran, 2016 pointr (9,658 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
film kesinlikle 2010 dan önce ve kanada filmi
3, Haziran, 2016 mrerbas1 (1,215 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Chromophobia ?
3, Haziran, 2016 maviyesil (4,246 puan) tarafından  cevaplandı
+1 Oy
De-Lovely ?
3, Haziran, 2016 maviyesil (4,246 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
@maviyesil adamsın birader
3, Haziran, 2016 mrerbas1 (1,215 puan) tarafından  cevaplandı
...