Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.41
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Web Sitesi

0 oy
Merhaba,

Türk bir web sitesi arıyorum arkadaşlar..
Sadece ana sayfadan oluşan ve içerisinde küçük kareler halinde gitmek istediğimiz sitelerin kısayollarını ve ön izlemelerini gösteren bir web sitesi idi. Bilindik ve en çok kullanılan siteleri eklemişlerdi, çok kullanışlıydı. Ana sayfa yapıyordum fakat tüm bilgilerim sıfırlanınca kaybettim.
Şimdiden teşekkürler..

Not: Site Türkçe ve Türkiye kullancılarına özel bir site, içerisinde ''kafe(m)'' ''cafe(m)'' gibi sözcükler vardı sanırım.
28, Mayıs, 2016 Site Arıyorum kategorisinde mto1988 (68 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
emin değilim ama bunlardan biri olabilirmi 1-http://www.alexa.com/topsites/countries/TR 2-http://www.turkish-media.com 3-http://www.turkwebsiteler.com 4-http://www.alexa.com/topsites/countries/TR
30, Mayıs, 2016 jhonny_cage (14,484 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
@jhonny_cage Maalesef.. Hatırladığım kadarıyla 20-25 adet site vardı ve logoları vardı, tek tek o logolara tıklayarak erişebiliyorduk...
8, Haziran, 2016 mto1988 (68 puan) tarafından  cevaplandı
...