Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.38
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

LÜTFEN YARDIM EDİN BULAMIYORUM :D

+1 Oy
Merhaba, ben adını hatırlayamadıgım bir filmi sormak istiyorum. Sadece konusu var elimde...Yaklaşık üç yıl önce bir film izlemiştim. Tahminen Fransız filmi ama emin olamıyorum. Imdb puanı düşük sanırım çünkü en çok bilinen Fransız filmleri arasında ne kadar aradıysam sa bulamadım. Film tür olarak dram ya da psikoloji olarak geçiyor olmalı. Konusuna gelecek olursak... Yanlış hatırlamıyorsam şirket yöneticisi annesi ile sıkıntıları olan bir kadın (kapak resminde kadın vardı galiba kadın kısa ve sıyah saçlı ve beyaz tenli) bağış yapmak üzerine bir şehre geliyor. Daha sonra sarısın kıvırcık saclı bir kız onun cüzdanını çalıyor kadın onu evsiz sanıyor konuşuyorlar anlaşıyolar ve ilerleyen görüşmelerle vs arkadaş oluyorlar. Kız,kadına yaptığı yardımseverlikleri göstererek onu da yanında götürerek gösteriyor e hayliyle kadın da etkileniyor. Küçük kız(küçük dediğim de 13 yaşında vardır), işkolik ve soğuk bu kadını arkadaşlıkları ilerledikçe yardımsever ve gülümseyebilen bir kadına düönüştürüyor kısaca. Aş evi falan açıyor evsizlere ve aç insanlara yardım ediyor kız sayesinde. Daha sonra kız araba kazası geçirip ölüyor ve kadın depresyon hallerine giriyor çünkü kızın annesine başınız sağolsun demek için gittiğinde kızın, kadının dükkanın önünden geçerken gördüğü ve beğendiği bir oyuncağı çaldıktan sonra dükkan sahibinden kaçarken araba çarptığını öğreniyor. Dolayısıyla kendini suçluyor kafayı yiyor falan. Hatta bir ara bahçede ağlarken kızın eli omzuna dokunuyor kadın donecekken kız dönme beni böyle görmeni istemiyorum diyor zaten eli de yara içinde ve kirli. Neyse filmin sonlarına doğru kadın iyice delirip yardımseverlikten kafayı yiyip metro yerine iniyor orada yürürken üstündekileri teker teker çıkarıp etraftaki insanlara veriyor çıplak kalana dek. Filmin en sonunda da gönderdikleri psikolog kadına sadece fazla yardımsever bir zarar görmüyorum diye teşhis koyuyor. Evet, klasik film ama o filmi ciddi anlamda bir daha izlemek istiyorum ama daha çok filmde çalan klasik bir müzik vardı onu bulmaya çalışıyorum :D Film modern zamanda geçiyor bu arada. Yardımcı olabilirseniz gerçekten çokk sevinirim. Çok uzun süredir arıyorum çünkü ve bir ipucu bile yakalayamadım. Teşekkürler :))
14, Mayıs, 2016 Film Arıyorum kategorisinde nevindelil1679 (7 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...