Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.37
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Kore Korku Filmi

0 oy
Herkese selam şöyle nerden baksam en az 4-5 sene önce izlediğim bir film hakkında yardımınızı istiyorum. Filmi hangi kanalda izlediğime tam emin değilim. belki kanaltürk olabilir. Filmin neredeyse tamamını net hatırlıyorum ama ismi çok mu basitmiydi neydi aklımda kalmamış

Neyse çok uzattım filmin konusuna geçiyim ben en iyisi. Film bildik Japon/Kore filmlerindeki şehirlerinden birinde geçiyor. Filmin ana karakteri olan adam böyle son duraktaki gibi sonradan olacak olayları bir film şeridi gibi olmadan önce görüyor. İşte bunu bir kaç kez yaşıyor kendisinin böyle kahin gibi biri olduğunu anlıyor böyle. Ancak bu pek iyi değil adam herşeyi görüyor müdahale de edemiyor iyice kafayı yiyecek duruma geliyor yavaş yavaş. Adamın karısı var onun ölümünü falan görüyor bir engelliyor zaman geri dönüyor daha başka dertler çıkmaya bundan başlıyor bundan dolayı. Film biraz ilerledikten sonra artık bu adam kendine yardım edebilecek bu konuda uzman gibi birini arıyor ve böyle birini buluyor. Bu kişiyle birlikte bir çözüm aramayı başlıyorlar bundan sonra. Böyle bu durumda başka olanlarda varmış onlardan birinin evini buluyorlar. İşte bu evini buldukları adam hayatta değildi herhalde o sırada ama video kasetler vardı evde adam  bu olaylar gerçekleştikten sonra kendini videoya alıyor her olayı önceden gidip videolarda olayları engellediğini falan anlatıyor ve vücudundaki mavi benekler çıkmış bu yüzden onları gösteriyor sonra bu bizim esas karakter ve ona yardım eden adam birazda sıkılıp bu videolardan sonuncsuna bakıyorlar tabi o video korkunç ürktüm yani

neyse filmin geri kalanını yazıp spoiler da vermiş gibi olmayayım zaten filmi izleyenler ve ismini hatırlayanlar filmi tahmin etmişlerdir. Filmin ismini söyleyen arkadaşa şimdiden teşekkürler.
12, Mart, 2016 Film Arıyorum kategorisinde sonsusamuru (51 puan) tarafından  soruldu
1 ay önce isminiunuttum.com tarafından yeniden gösterildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

8 Cevaplar

0 oy
Saam gaang (2002)
 Kôrei (2000)     bunlardan biri olabilirmi?
13, Mart, 2016 cango (22,109 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Bunlardan biri değildi maalesef. Sam gang filminin dvdsi de varmış bu arada bende onu da bir ara izleyeyim. Benim aradığım filmde korku öğeleri vardı ama makinist filmindeki gibi biraz kafayoran bir filmdi hatırladığım kadarıyla.
13, Mart, 2016 sonsusamuru (51 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Hui Dao Ai Yi Qian / 2013 :bu olabilirmi  dejavunun uzakdoğu uyarlaması ?
13, Mart, 2016 cango (22,109 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Hayır uzaklaştın benim izlediğim dizi film değildi düz sinema filmi. En geç 2010da çekilmiş olmalı.
13, Mart, 2016 sonsusamuru (51 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Chawu (2009)
Geomi sup (2004)
Toemarok
Juk-eum-yi soop  2006  bunlardan biri   olabilirmi?
13, Mart, 2016 cango (22,109 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Bunlarda değil maalesef. O kadar hareketli değildi daha çok sakin sayılabilecek bir film. Konusu şehirde geçiyordu çoğunlukla.
13, Mart, 2016 sonsusamuru (51 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
http://sinema.mynet.com/film-arsivi/tur/korku/ulke/guney-kore/sira/puan:   şu adrese git  aradığın film belki içlerinde olabilir.liste  pek fazla kabarık değil.
13, Mart, 2016 cango (22,109 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Ne yazık ki. Bunlardan hiçbirisi değil neyse sağol. İMDB horror kategorisi ayrıntılı bir şekilde incelersem belki bulurum.
14, Mart, 2016 sonsusamuru (51 puan) tarafından  cevaplandı
...