Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.26
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Eski Bir Korku Filmi

0 oy
Arkadaslar aklima takilan bir film daha var. Bunu da yaklasik 5 yada 6 yil önce izlemistim. Bu filmde sambo adinda bir cadinin anlatildigi bir film çekiliyordu. Filmin içinde çekilen filmin bir sahnesinde köylüler cadiyi evinde sikistirip idam ediyorlardi bu sahneyi çekerken güvenlik kayisi kopuyordu ama kimse farketmiyordu hatta kadinin harika bir rol çikardigini düsünüyorlardi fakat sonra farkettiklerinde kadin ölmüs oluyordu. Daha sonra bu filmi izleyen herkesi öldürüyordu ve bu kadinin çok korkunç kirmizi gözleri vardi hatta filmin en sonunda tam bitti dediginiz yerde bidaha çikiyordu aniden orasi da epey korkutmustu beni. Ayrica bu sambonun filmini çeken ekip olaylari gerçekten alintilamisti dolayisiyla olayin aslini arastirmak için o köye gidip sambo rolünün anlattigi gerçek kadini buluyorlardi akil hastanesindeydi sanirim hala yasiyordu.(yani filmini çektikleri olay gerçekmis) Birkaç detay daha var çektikleri filmi sinemada bi adam korsan çekerken sambo onu öldürüyor veya bi sekilde filmin içine koyup iskence yapiyordu. Aklima gelenler bu kadar ilgilenen herkese simdiden tesekkürler.
24, Şubat, 2016 Film Arıyorum kategorisinde erenagar (8 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 Cevap

+2 oy
 
En İyi Cevap
coming soon 2008
24, Şubat, 2016 cango (22,122 puan) tarafından  cevaplandı
24, Şubat, 2016 erenagar tarafından seçilmiş
...