Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 60.37
oranında doğru cevaba ulaştı!
D İ K K A T İ N İ Z E ! ! !
İstek/Öneri kategorimiz Blog bölümümüze taşınmıştır. Lütfen istek öneri soru ve konularınız için Kalem Sizde bölümümüzü kullanın!

İsminiUnuttum.Com Facebook Sayfamız

Kendi blog sayfanız olduğunuz biliyormuydunuz ? İstediğiniz herhangi bir konuda kendi bloğunuzu yazmak için blog bölümümüze üye olup giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklamanız yeterli!
Duyuruların Tümünü Gör

Otobüste izlediğim filmi bulamıyorum.

0 oy
Otobüste gelirken televizyonum bozuktu birisinin koltuğundan izledim film dikkatimi çekti ismini bulamıyorum hikayesi hatırladığım kadarıyla böyle.

Bu bir aksiyon filmi.
Filmde bir sarışın bir adam taksiyle küçük bir çocuğu kaçırıyor , çocuğu bulmaya çalışan başka bir adam sürekli taksinin peşinden giderek çocuğu bulmaya çalışıyor. Çocuk fırsat bulup sarışın adamın elinden kaçıyor. Karnavala doğru (festival) ilerliyor çocuk bağırıyor ama onu kimse duymuyor. Sarışın adam gelip çocuğu yakalayıp çocuğa bir iğne yaparak bayıltıyor. Çocuğu kurtarmaya çalışan diğer adam sarışın adamın istediği altınları ülkenin zenginlerinden birinin evinin altından bir yol bularak altınları eritiyor ve toplayıp çantaya biriktiriyor. Çocuğu kaçıran adamla buluşuyor. Sarışın adam sözünde durmuyor arabanın kenarına benzin döküyor ve çocuk arabadayken arabayı yakıyor. Çocuğu kurtarmaya çalışan adam yanan arabanın içine biniyor ve ileride bulunan deniz göl gibi bir yere atıyor. Çocuğu bagajdan son anda çıkartıyor. Sarışın adam tekrar saldırıyor. Diğer adamı yaralıyor. O sırada altınları çalınan adam bunları aradığından dolayı helikopterle bunları görüyor alıyor ve hastaneye vs götürüyor sanırım hikayenin devamı yok.
NOT: Çocuğu kurtarmaya çalışan adama altınları çalması için sarışın bir kadın yardım ediyor.
21, Şubat, 2016 Film Arıyorum kategorisinde LastWorld (15 puan) tarafından  soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
Suç ortağı - stolen
21, Şubat, 2016 maviyesil (4,239 puan) tarafından  cevaplandı
21, Şubat, 2016 LastWorld tarafından seçilmiş
+1 Oy
Çok saolun teşekkür ederim.
21, Şubat, 2016 LastWorld (15 puan) tarafından  cevaplandı
...