Lütfen Sorduğunuz Soruların Cevaplarını Kontrol Ediniz! İstediğiniz Cevabı Aldıysanız Onaylayınız.
Sizlerle beraber sitemizde bulunan sorular
% 59.25
oranında doğru cevaba ulaştı!
Site Altyapısı Yenilenecek…

Pek yakında Wordpress altyapısı ile devam edeceğiz.

Uzun süredir siteyle ilgilenemedim.
Evet farkındayım, her taraf spam cevapla dolmuş. Bunun için özür dilerim.
Spam cevapların hemen hepsi temizlendi sayılır.

Zaten Wordpress’e geçtikten sonra bu tip kullanıcılar otomatik olarak engellenecek.

Ayrıca Wordpress’in sahip olduğu birçok avantajla site güncel hale gelecek.
Örneğin yeni üyelikte gereken email onayında ya da şifre değiştirmede ortaya çıkan sorunlar vb. kalkacak. Google veya Facebook hesabı ile giriş mümkün olacak.

Sitede sorulan sorulara cevap vererek ya da cevapları oylayarak, ayrıca spam cevapları ve kullanıcıları bildirerek katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

Adını Unuttum

0 oy
Çok eski olmasada eskiden izlediğim bir filmdi. Tahminen 4-5 senelik bir film. Film zamanda yolculukla ilgiliydi. bir profesör vardı. Çok meraklı bir adamdı. Böyle çevresindeki hiçbirşeyi görmeyen tiplerdendi devamlı bişileri inceliyordu. Sonra kız arkadaşına evlilik teklif ederken kız arkadaşı öldürülüyordu sanırım. Daha son üzüntüden kendini araştırmaya veriyor ve zaman makinesini keşfediyordu. Daha sonra zamanda ileri gidiyordu. Hatta yanlış hatırlamıyorsam ileriki zamanlarda ay parçalanmış felan dikkatini çekiyordu polisler bunu götürüyordu.

Daha sonra bi olay oluyordu bu zaman makinesine binerken bayılıyordu ve durmadan zamanda ileriye gidiyordu. Gittiği yerde artık insanlık bitmiş nehirlerin üzerinde yşıyorlardı. böyle falez gibi dağ yamaçlarında çadır gibi asma evlerde yaşıyorlardı. Orda bir kızla tanışıyor yakınlaşıyordu. Daha sonra bunu kaçırıyorlardı. Gelişmiş canlılar vardı beyinleri dışarda. Kumların altına felan çekiyorlardı insanları.

hatırladıklarım bu kadar. Erkek bir oyuncu başroldeydi ama çok tanınmış biri değil sanırım. Zaman makinesi diye arattım fakat blamadım. İnşallah siz bulursunuz.
5, Kasım, 2012 Film Arıyorum kategorisinde misafir tarafından  soruldu
5, Kasım, 2012 isminiunuttum.com tarafından yeniden etikenlendirildi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Filmi izlemiştim ve favorilerim arasındadır. Gerçekten zamanda yolculuğu ve mekanları detaylı olarak betimlemiş güzel bir filmdir.

Filmin orjinal adı : The time machine

Türkçe ismi : Zaman tüneli

5, Kasım, 2012 isminiunuttum.com (27,525 puan) tarafından  cevaplandı
0 oy
Filmin orjinal adına bakıldığı zaman türkesi direk zaman makinesi olması lazım ama bu film isimlerini vizyon çevirimine kim veriyorsa onlara sevgilerimi iletiyorum. 3 gündür bu filmi arıyorum bulamamıştım sırf bu yüzden. Allah rağzı olsun kurtardınız bu dertten beni, yardımlarınız için teşekkürler.
5, Kasım, 2012 misafir tarafından  cevaplandı
0 oy
Evet bu tip durumlarla çok karşılaşılıyor ne yazıkki. Önemli değil biz her zaman burdayız, yine bekleriz.
5, Kasım, 2012 isminiunuttum.com (27,525 puan) tarafından  cevaplandı
...